Sara Egwu-James wygrała czwartą edycję "The Voice Kids". Pokazała, jak wygląda jej dom. Jest przytulnie i nowocześnie

Sara Egwu-James zachwyciła jurorów i widzów w "The Voice Kids", dzięki czemu udało jej się wygrać muzyczne show. Młoda wokalistka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z rodzinnego domu.

Sara Egwu-James stała się faworytką w "The Voice Kids" jeszcze na etapie przesłuchań w ciemno. Gdy zaśpiewała piosenkę Demi Lovato, Cleo nazwała ją polską Whitney Houston. Wszyscy jurorzy chcieli mieć taki głos w drużynie, ale finalnie młoda wokalistka trafiła pod skrzydła Tomsona i Barona, co zagwarantowało jej zwycięstwo. Sara, jak każda nastolatka, jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje zdjęcia z mieszkania mamy i taty.

Sara wygrała "The Voice Kids". Jak mieszka?

Rodzice Sary kilka lat temu rozstali się i ułożyli sobie życie u boku nowych partnerów. Gdy ich córka zgłosiła się do "The Voice Kids" obydwoje jej gorliwie kibicowali.

Zawsze mi kibicują, mama, tata, Szymon, cała rodzina bardzo mnie wszyscy wspierają i wierzą we mnie. Babcia z dziadkiem i wujek zawsze trzymają za mnie mocno kciuki. Mama pomaga mi organizować się przed każdym konkursem. Dba o wszystko. Jeździ ze mną, udziela wskazówek, jest chyba moją najwierniejszą fanką. Na pewno - mówiła w rozmowie z portalem Iloveslubice.

Sara na co dzień mieszka z mamą, jednak często również gości w mieszkaniu swojego taty, co możemy zobaczyć u niej na Instagramie.

 

Oba mieszkania są urządzone podobnie, a dominują w nich jasne barwy i drewniane dodatki. Pokój Sary jest urządzony bardzo klasycznie, jak u większości jej rówieśniczek. Pomieszczenie nie jest zbyt duże, ale dzięki jasnym ścianom i wielkiemu oknu wydaje się na o wiele większe. Zobaczcie zresztą sami.

 

Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.

Zobacz wideo Cleo podpadła fanom "The Voice Kids". "Podejmuję decyzje sercem"

ZOBACZ TEŻ: Królowa Elżbieta podczas pogrzebu księcia Filipa miała przy sobie dwie pamiątki po mężu. Obie symboliczne i romantyczne

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.