Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Co stanie się z pierścionkiem zaręczynowym piosenkarki?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez oficjalnie potwierdzili, że nie są już parą. Co w tej sytuacji stanie się z pierścionkiem zaręczynowym piosenkarki?

Doniesienia o tym, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez przechodzą kryzys pojawiały się w mediach od dłuższego czasu, a fani pary bacznie obserwowali ten związek i szukali dowodów, które miałyby potwierdzić lub podważyć spekulacje. W końcu para wydała oficjalne oświadczenie, po którym nikt już nie miał wątpliwości, że ich związek się rozpadł. Co teraz stanie się z pierścionkiem zaręczynowym artystki?

Zobacz wideo Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów

Co stanie się z pierścionkiem zaręczynowym J.Lo?

W 2019 roku Alex Rodriguez postanowił oświadczyć się swojej ukochanej. Zrobił to podczas wspólnego spaceru po plaży w Miami, na którym podarował wokalistce pierścionek wart blisko dwa miliony dolarów. Piękny i romantyczny moment oświadczyn udokumentował fotograf wynajęty przez Rodriguez, który obserwował parę. Piosenkarka pochwaliła się później całą sesją zdjęciową i zaprezentowała światu drogi pierścionek.

Co teraz stanie się z tą biżuterią? Według TMZ J.Lo i Alex Rodriguez jeszcze nie zdecydowali, kto zatrzyma pierścionek. Informator portalu dodaje jednak, że artystka nie zabrała go ze sobą do Dominikany, w której właśnie przebywa i gdzie nagrywa film. Ponoć to ze względów bezpieczeństwa. Lopez większość czasu spędza na planie i nie chce, by pierścionek leżał w pokoju hotelowym.

Jennifer i Alex przyznali w swoim oświadczeniu, że rozstają się w przyjacielskich relacjach. Być może w związku z tym piosenkarka zatrzyma pierścionek zaręczynowy w swojej kolekcji biżuterii ? Myślicie, że jest jeszcze szansa na to, żeby do siebie wrócili w przyszłości?

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.