Matylda Damięcka upamiętniła Krzysztofa Krawczyka poruszającą grafiką. "Ostatni rejs"

Krzysztof Krawczyk zmarł w Poniedziałek Wielkanocny. Matylda Damięcka oddała mu hołdwyjątkową grafiką.

Krzysztof Krawczyk zmarł w poniedziałek 5 kwietnia. Przez dwa tygodnie walczył z COVID-19, ale jak ujawniła jego żona, Ewa Krawczyk, to nie koronawirus był przyczyną jego śmierci, a choroby współistniejące. Informacja o śmierci artysty wstrząsnęła fanami i gwiazdami, które pożegnały go we wzruszających wpisach w social mediach. Tymczasem Matylda Damięcka stworzyła poruszającą grafikę.

Gwiazdy żegnają Krzysztofa KrawczykaGwiazdy żegnają Krzysztofa Krawczyka. "Kończy się jakaś epoka"

Zobacz wideo Niewyjaśnione śmierci gwiazd

Matylda Damięcka oddała hołd Krzysztofowi Krawczykowi

Jej najnowsza praca powstała w kolorze, co w jej przypadku jest rzadkością. Matylda Damięcka zazwyczaj w kilku prostych i czarnych liniach wyraża swoje myśli i odczucia. Teraz stworzyła piękny rysunek, na którym widzimy statek płynący po morzu na tle słońca.

Krzysztof Krawczyk. Parostatkiem przez Galaktykę" - napisała Matylda Damięcka w opisie.
 

Krzysztof KrawczykŻona Krzysztofa Krawczyka zaprzeczyła, że muzyk zmarł na COVID-19

Internautów zachwyciła praca artystki. Większość z nich w komentarzach pozostawiła jedynie emotikony wyrażające smutek lub płacz. Nie zabrakło również czarnych serc. Niektórzy jednak pokusili się o kilka słów. 

Ostatni rejs.
Piękny występ. Dziękuję.
Piękny rysunek.
Parostatkiem w wieczny rejs - komentowali fani jej twórczości.

O śmierci Krzysztofa Krawczyka poinformował jego menedżer, Andrzej Kosmala. On także ujawnił "Super Expressowi", jak wyglądały ostatnie chwile życia artysty. Okazuje się, że Krzysztof Krawczyk czuł się bardzo dobrze i cieszył się z żoną wspólnymi świętami. Nagle jednak jego stan się pogorszył i trafił do szpitala. 

Przeczytajcie więcej: Menedżer Krzysztofa Krawczyka opisał jego ostatnie chwile. "Razem z żoną cieszyli się wspólnymi świętami"

Więcej o: