Gwiazdy żegnają Krzysztofa Krawczyka. Ilona Ostrowska pokazała jego zdjęcie z młodości. "Kończy się jakaś epoka"

Wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła jego fanami i znajomymi z show-biznesu. Gwiazdy żegnają artystę w social mediach.

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Zmarł w Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia. TVP informuje, że w niedzielę zasłabł i trafił do łódzkiego szpitala. O jego śmierci poinformował menedżer, Andrzej Kosmala. Wiadomość ta wstrząsnęła zarówno fanami muzyka, jak i jego znajomymi z show-biznesu. Gwiazdy tłumnie pożegnały go w social mediach.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk wyszedł ze szpitala. "Czuję się coraz lepiej". Spełniło się marzenie jego żony

Gwiazdy żegnają Krzysztofa Krawczyka

Krzyszof Krawczyk chorował na COVID-19 i ostatnie dwa tygodnie spędził w szpitalu. Wydawało się, że najgorsze za nim, bo na święta wrócił do domu. W sobotę dziękował fanom za troskę i nie ukrywał radości, że wreszcie może spać we własnej sypialni. Niestety, dzień później poczuł się gorzej i trafił do szpitala. W poniedziałek menedżer poinformował o jego śmierci.

Znani artyści są w szoku po śmierci muzyka. Na swoich profilach publikują jego zdjęcia. Ilona Ostrowska wrzuciła jego fotografię z młodości.

Żegnaj królu - napisała.
Właśnie się dowiedziałam, że zmarł Krzysztof Krawczyk. Bardzo, bardzo mi smutno. Moje najgłębsze kondolencje dla rodziny i przyjaciół. Spoczywaj w pokoju, Krzysiu! - napisała Edyta Bartosiewicz.
To, co dał nam świat, niespodziewanie zabrał los - napisała Paulina Krupińska.
Cóż za smutna wiadomość. Serce pęka. Odchodzą najwięksi. Ogromne kondolencje dla Rodziny. Krzysztof Krawczyk na zawsze w naszych sercach - napisała Joanna Koroniewska.
Krzysiek byłeś jednym z najlepszych ludzi jakich znałem, niesamowitym artystą i prawdziwym przyjacielem. Kiedyś opowiem tu o „mięsie”, trzech garniturach i trosce o innych artystów. Ale nie dziś. Dziś jest strasznie smutno - dodał Tomasz Kammel.
Kończy się jakaś epoka. R.I.P Krzysztof Krawczyk - napisała Joanna Horodyńska.
Wielka strata. Wielki smutek. Dziękujemy za wszystko - napisała Patricia Kazadi.
Krzysiu! Chłopaka... obiecałeś zdrowieć... To bardzo smutny dzień. Dziękuję ci za twoje życie i wielki dar. Do zobaczenia bracie - napisał Andrzej Piaseczny.
Odszedł wyjątkowy artysta, bliski memu sercu. Uwielbiałem jego przeboje, sceniczną charyzmę i to, że zawsze potrafił sobie poradzić mimo przeciwności losu. Miano "polskiego Elvisa" nie jest na wyrost. Bez wątpienia wielki talent. Marzyłem o duecie z nim, ale nie będzie mi to już dane. Panie Krzysztofie, odpoczywaj w pokoju. Wspaniała muzyczna ekipa już tam na ciebie czeka - napisał Rafał Brzozowski.

Krzysztofa Krawczyka pożegnali także Adam Zdrójkowski, Kayah, Oliwia Bieniuk, Małgorzata Domagalik, Barbara Kurdej-Szatan, Cleo, Magda Steczkowska, Agnieszka Hyży. Wszystkie wzruszające słowa pożegnania znajdziecie w naszej galerii.

 Przeczytaj także: Nowe informacje o Krzysztofie Krawczyku. Jego menedżer: Kiedy wreszcie w tym kraju zginie zawiść?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.