Agnieszka Woźniak-Starak poczuła wiosnę. Jej sukienka w kwiatki to hit! Wiemy, ile kosztuje

Słońce za oknem zainspirowało Agnieszkę Woźniak-Starak do włożenia wiosennej stylizacji. Dziennikarka pojawiła się ostatnio na antenie w pięknej sukience w kwiatki. Wiemy, ile kosztuje.

Agnieszka Woźniak-Starak kolejny raz pokazała, że ma niezłe wyczucie stylu. Dziennikarka rzadko kombinuje ze stylizacjami. Raczej skłania się ku minimalistycznym ubraniom i dodatkom. Często też zakłada kilka razy te same rzeczy, ale łączy je tak, że w efekcie końcowym za każdym razem powstają inne zestawy.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała kawałek domuAgnieszka Woźniak-Starak pokazała skrawek domu. Są ogromne okna i toaletka

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca sukienką

W jednym z ostatnich wydań "Dzień Dobry TVN" dziennikarka pojawiła się w czarnej sukience w fioletowe kwiatki. Ten model delikatnie podkreśla dekolt i zaznacza talię. Warto też zwrócić uwagę na bufiaste rękawy. Bufki są teraz na topie. Od tych małych do tych wielkich, a nawet zaczynających się już od łokcia i kończących się przy ramieniu. Im większe, wręcz karykaturalne – tym lepsze. Sukienka, którą miała na sobie, to model Daisy marki Affair Warsaw i kosztuje 690 złotych.

Agnieszka dobrała do kwiecistej sukienki cienkie rajstopy i lakierowane kozaki, w których ostatnio wychodziła ze studia. Tym samym pokazała, że do wiosennych i letnich sukienek pasują nie tylko baleriny, sandały czy klapki. Nie od dziś wiadomo, że sukienka to świetny element garderoby. Nie trzeba kombinować z dobieraniem do siebie góry i dołu stylizacji. Wystarczy jedna sukienka i właściwie cały strój gotowy. Można go jedynie podkręcić dodatkami.

Jak Wam się podoba Agnieszka Woźniak-Starak w takim wiosennym wydaniu? A może wolicie dziennikarkę w sportowej odsłonie?

Ostatnią stylizację z tymi samymi kozakami zestawionymi z dżinsowymi szortami możecie zobaczyć TUTAJ.