Agnieszka Woźniak-Starak opuszcza studio "DDTVN" z torbą w kształcie pikowanej poduszki. Zapłaciła za nią niezłą sumkę

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła sobotnie wydanie "Dzień dobry TVN". Po pracy na rogu Hożej i Marszałkowskiej spotkała się z fotoreporterami. Stylizacja bardzo klasyczna, ale nie torba.

Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do redakcji "Dzień dobry TVN" we wrześniu 2020 roku. Za każdym razem, kiedy opuszcza budynek, w którym mieści się studio śniadaniówki, może liczyć na masę atencji ze strony zgromadzonych na rogu ulic Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie fotoreporterów. Dziennikarka uwielbia luksus z wzajemnością, dzięki czemu jej stylizacje często wzbudzają sporo kontrowersji. W sobotę również nie zapomniała o drogim dodatku - zwyczajny "look" uzupełniła czarną, pikowaną torbą od Maisona Margieli.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak pokazała dom

Agnieszka Woźniak-Starak opuszcza studio "DDTVN" z torbą w kształcie pikowanej poduszki

Agnieszka Woźniak-Starak przyzwyczaiła wszystkich do wyszukanych stylizacji. Dziennikarka nie boi bawić się modą i bardzo dobrze, bo wychodzi jej to świetnie. Od czasu do czasu stawia jednak na wyjątkowo  klasyczne stylizacje - najzwyklejsze dżinsy, golf, itp. Właśnie do takich należy jej sobotni "look", który zaprezentowała pod studiem "Dzień dobry TVN". Uwagę kradła jednak nietypowa torba. Świetnie sprawdziłaby się jako poduszka, ale o kilkaset razy droższa. Za to czarne cacko od Maisona Margieli trzeba zapłaci ok. 6,5 tys. złotych.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak East News

Agnieszka Woźniak-Starak wyciągnęła dzisiaj z szafy także wspomniane wyżej dżinsy, lawendową bluzę z kapturem oraz czarny płaszcz. Na antenie prezentowała się jednak zupełnie inaczej. Do lawendowej, oversize'owej marynarki dopasowała pstrokatą bluzkę.

 

Którą wersję gwiazdy wolicie? Trzeba przyznać, że w tej eleganckiej wygląda wystrzałowo i bardzo wiosennie.

Rozenek, Woźniak-StarakFryzury, o których gwiazdy chciałaby zapomnieć. Spójrzcie na koczek Kożuchowskiej