Kożuchowska prezentuje kreacje, których nie włożyła na branżowe imprezy. Są boskie, ale żółte cekiny i boa? Nie w jej stylu

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny uraczyła instagramowiczów graficznym zestawieniem ubrań od znanych projektantów, które kiedyś przymierzała, ale nie zdecydowała się na ich prezentację "na salonach". Odrzuciła między innymi kreacje od Macieja Zienia. Sami oceńcie, czy słusznie.

Małgorzata Kożuchowska przed laty zaliczyła wiele modowych wpadek, a teraz uznawana jest przez stylistów za jedną z najlepiej ubierających się polskich gwiazd. Aktorka zebrała szerokie grono fanów analizujących każdą kreację, w której pojawia się na branżowej imprezie. W ostatnich dniach uraczyła internautów zestawieniem "stylek, które przymierzyła i nigdy się w nich nie pokazała". Wirtualna zabawa spodobała się Kożuchowskiej na tyle, że postanowiła kontynuować udostępnianie archiwalnych fotografii. Czym zaskoczyła tym razem?

Nieznane dotąd stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej

Na InstaStories gwiazdy "Rodzinki.pl", widnieją kolejne, archiwalne fotorelacje z wielu przymierzalni, w których Małgorzata miała okazję zakładać ubrania najpopularniejszych projektantów. Kożuchowska pokazała się fanom między innymi w kreacjach, które wyszły spod rąk Macieja Zienia, Gosi Baczyńskiej, Violi Piekut czy Joanny Przetakiewicz. W graficznym zestawieniu nie zabrakło elegancji połączonej z ekstrawagancją. Myślicie, że aktorka słusznie zrezygnowała z zakupu tych odzieżowych dzieł?

Małgorzata Kożuchowska w projektach Macieja ZieniaMałgorzata Kożuchowska w projektach Macieja Zienia Instagram/ @malgorzatakozuchowska_

Powoli wyczerpują się zapasy z mojego archiwum, więc to pewnie ostatnia część serialu: "Przymierzone-odłożone" - zapowiedziała gwiazda. 

Małgorzata nie stroni od kolorów w modzie. Choć w zaprezentowanych stylizacjach królują klasyczne biel i czerń, nie zabrakło również odważniejszych akcentów w postaci cekinowej czerwieni, wielobarwnego motywu kwiatowego na damskim garniturze czy szalu boa przy żółtej sukni wieczorowej. Wow, znając upodobania aktorki, nie spodziewaliśmy się takiego widoku!

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Instagram/@malgorzatakozuchowska_

Więcej udostępnionych przez Kożuchowską zdjęć stylówek znajdziecie w naszej galerii!

Zobacz wideo Jak Małgorzata Kożuchowska dba o wygląd? Jest stałą klientką salonów urody!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.