Daniel Olbrychski i Adam Fidusiewicz w serialu Amazona. "Mają hollywoodzkie stawki". Wcielą się w tę samą postać

Daniel Olbrychski i Adam Fidusiewicz znaleźli się w obsadzie serialu Amazona "Jack Ryan". Obaj wcielą się w tego samego bohatera pochodzącego z Europy Środkowej.

Na początku tygodnia pojawiła się informacja, że Adam Fidusiewicz po 18 latach odchodzi z "Na Wspólnej". "Super Express" ustalił, że zrobił to po to, by zagrać w amerykańskim serialu. I to nie byle jakim, bo wyprodukowanym przez Amazon Prime Video. Wcieli się w tę samą postać co Daniel Olbrychski.

Fidusiewicz i Olbrychski w serialu "Jack Ryan" Amazona

Daniel Olbrychski i Adam Fidusiewicz zagrają w trzecim sezonie serialu "Jack Ryan" wyprodukowanym przez Amazon. Co ciekawe, obydwaj aktorzy wcielą się w tę samą postać, tyle że na różnych etapach życia.

Obaj grają tę samą postać, człowieka z Europy Środkowej. Adam wciela się w młodego bohatera, Daniel zaś w dojrzałego. Obaj też mają wysokie, hollywoodzkie stawki - powiedział informator "SE".

Nieco więcej na ten temat powiedziała Krystyna Demska-Olbrychska. Zdradziła, że mąż zagra w sześciu odcinkach. W sumie ma być ich osiem, a przynajmniej tak wyglądało to w przypadku pierwszego i drugiego sezonu. 

To już trzeci sezon "Jacka Ryana", którego dwie pierwsze serie prezentowane na platformie Amazona cieszyły się dużym uznaniem. Trzecia seria ma osiem odcinków, Daniel gra w sześciu. W dwóch pierwszych pojawia się symbolicznie. W czterech kolejnych gra już główną rolę. Rolę tytułową gra John Krasinski - napisała żona aktora na Facebooku.

Oprócz dwóch rodaków na ekranie zobaczymy też standardowo Johna Krasinskiego, aktora polskiego pochodzenia, który wcześniej wystąpił w dwóch poprzednich sezonach i na swoim koncie ma także role w takich produkcjach jak "The Office" czy "Ciche miejsce". Kiedy premiera nowego "Jacka Ryana"? Tego jeszcze nie wiadomo.

Zobacz też: Daniel Olbrychski: Wielki aktor i jeszcze większy amant. Rozkochał w sobie Marylę Rodowicz. "Maryla mnie poparzyła"

Zobacz wideo "Paradoks". Serial kryminalny twórcy "Szadzi" i "Rysy" [ZWIASTUN]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.