Polska premierka w grze "Tekken 7"! Spokojnie, to nie Beata Szydło. Lidia Sobieska "wszystko to robi dla swojego kraju"

Twórcy gry "Tekken 7" stworzyli nową postać, która już przypadła do gustu Polakom. To polska premierka Lidia Sobieska. Wojowniczka reprezentuje nasz kraj i walczy w turnieju karate.

Jedna z najpopularniejszych japońskich bijatyk wideo przygotowała coś specjalnie dla fanów z Polski. Twórcy "Tekken 7" zaprojektowali i wypuścili nową postać. Jest to premierka Polski Lidia Sobieska. Umięśniona blondynka została zaprezentowana na zwiastunie jako prawdziwa profesjonalistka. Pokonuje nawet najpotężniejszych mężczyzn i już od wtorku gracze na całym świecie skorzystać z jej usług.

"Tekken 7" z polską premierką. Kim jest Lidia Sobieski?

Lidia Sobieska w "Tekken 7" to mistrzyni karate. Oto jak zaprezentowali ją twórcy gry:

Lidia zawsze była kobietą prawą i zdecydowaną. Uważa, że sprawiedliwość wymaga władzy absolutnej, dlatego karate interesuje się od najmłodszych lat. Utrata ojca rozbudziła jej zainteresowanie rodzinną tradycją polityczną. Lidia wykazała się świetnymi umiejętnościami w obu dziedzinach, startując i wygrywając swoje pierwsze mistrzostwa świata w karate w wieku 18 lat, a ostatnio będąc jedną z najmłodszych wschodzących gwiazd polskiej sceny politycznej. Wojna rozpoczęta przez Mishimę Zaibatsu bardzo dotyka Polskę i jest ona zdecydowana załatwić tę sytuację własnymi pięściami.

Twórcy, wspominając o "sprawiedliwości i władzy absolutnej", chyba rzeczywiście patrzyli na obecną politykę w Polsce.

Kobieca postać walczy z mężczyznami i wypowiada nawet polskie teksty:

Walcz z honorem.
Wszystko to robię dla swojego kraju.
Muszę wygrać w imię wszystkich Polaków - można usłyszeć podczas rozgrywek.

Jak prezentuje się polska premierka? Trzeba przyznać, że wymiata i "odpowiada na wezwanie polskich obywateli!". I dodatkowo odrobinę przypomina z twarzy... Ciri z "Wiedźmina".

Lidia to postać nacechowana patriotycznie. Walczy w stroju z dużym napisem "Polska", a na jej rękawicach graficy umieścili rysunki inspirowane polską husarią. Dlaczego twórcy "Tekken 7" postawili na kobietę? Dyrektor generalny firmy Katsuhiro Harada wyjaśnił, że w przeszłości w Polsce na stanowisku premiera pełniło władzę kilka kobiet i twórcy chcieli dodać taką postać do swojej gry. Drugim powodem jest to, że "Tekken 7" cieszy się w naszym kraju dużą popularnością. Fani gry już pozytywnie ocenili postać pod oficjalnym zwiastunem na YouTube. Pani premier dołączy do gry we wtorek, 23 marca.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.