Aleksandra Kisio okradziona! "Skradziono mi auto spod domu" Gwiazda "BrzydUli" straciła Porsche za kilkadziesiąt tysięcy

Aleksandrę Kisio spotkała bardzo przykra sytuacja. Została okradziona. Prosi teraz o pomoc, by znaleźć sprawcę.

Aleksandra Kisio wciela się w postać przyjaciółki słynnej Violetty w serialu "Brzydula". Niestety aktorka poinformowała na Instagramie, że ostatnio spotkało ją przykre wydarzenie. Aleksandrze Kisio ukradziono samochód i to prosto spod domu.

Zobacz wideo Filip Bobek o relacji z Małgosią Sochą i zagrożeniu koronawirusem: "Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy"

ZOBACZ TAKŻE: "BrzydUla". Ula po urlopie przejdzie wielką przemianę. Marek oszaleje. Mamy zdjęcia [PLOTEK EXCLUSIVE]

DodaDoda w roli "strażniczki moralności". Gwiazda mówi o seksie: Do mojej córki, nigdy mieć nie będę

Gwiazda "Brzyduli" została okradziona

Kradzieże samochodów nadal są bardzo powszechne i co gorsza, trudno się przed nimi ustrzec. Złodzieje potrafią ominąć nawet najlepsze zabezpieczenia. Przekonała się o tym Aleksandra Kisio, której mimo kamer i zachowania wszystkich środków ostrożności ukradziono czarne Porshe Cayenn i to z domowego podwórka.

Dziś w nocy skradziono mi auto spod domu! W środku dwa foteliki samochodowe i wózek spacerowy. Być może stoi gdzieś zaparkowany (galeria handlowa, parking...) w Warszawie lub okolicach. Proszę o kontakt, jeżeli ktoś coś zauważy - napisała.
 

Na InstaStory zamieściła także nagranie z kamer, na którym wyraźnie widać, że dwóch mężczyzn otworzyło samochód, po czym odjechało.

Post skomentowało wiele osób, w tym koledzy i koleżanki z branży.

Jak można robić takie rzeczy... Mam nadzieję, że auto zostanie znalezione a osoba, która je ukradła, poniesie karę!
Co za ludzie...w tych czasach - komentowali.

My również mamy nadzieję, że zguba już wkrótce się znajdzie.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Kamińska w seksownej czerwonej sukni na planie "BrzydUli". W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy! "Mareczek zgłupieje"

Więcej o: