Julia Kamińska w seksownej czerwonej sukni na planie "BrzydUli". W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy! "Mareczek zgłupieje"

Julia Kamińska pochwaliła się nowym zdjęciem z planu "BrzydUli". Fani serialu mogą być przekonani, że serialowa bohaterka przejdzie niemałą metamorfozę.

Od jesieni ubiegłego roku na antenie TVN 7 możemy oglądać kontynuację serialu "BrzydUla". Kolejna seria hitu TVN latami była wyczekiwana przez fanów, więc nic dziwnego, że cieszy się sporą oglądalnością, a bohaterowie budzą duże zainteresowanie. W pierwszej serii, która była emitowana ponad 12 lat temu, serialowa Ula na oczach widzów zmieniała się z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia. W nowej wersji produkcji graną przez Julię Kamińską bohaterkę również czekają niemałe zmiany. Pierwsze efekty można już zobaczyć w sieci. 

Julia Kamińska w seksownej czerwonej sukni. Takiej jej nie znaliśmy

Serialowa Ula Dobrzańska w kontynuacji "BrzydUli" również musi mierzyć się z kompleksami związanymi z wyglądem. Bohaterka grana przez Julię Kamińską boryka się z nadwagą. Jak się okazuje, ta wkrótce zniknie, czego dowodem jest najnowsze zdjęcie na profilu aktorki. Julia Kamińską pozuje w czerwonej seksownej sukni na planie. Po tle możemy domyślać się, że zdjęcie zostało zrobione w kuchni serialowych Dobrzańskich.

Niedzielne próby w kuchni - napisała pod zdjęciem Kamińska.
 

Internauci nie zawiedli. W komentarzach zostawili całą masę komplementów pod adresem aktorki.

Jak zwykle piękna! Super wyglądasz.
Jak tak wygląda Ula, to Mareczek zgłupieje na bank.
Olśniewasz urodą no i ten styl!
Myślałam, że to ze studniówki - piszą pod zdjęciem.

Na was Julia Kamińska też zrobiła tak duże wrażenie?

Zobacz wideo Julia Kamińska o drugiej serii serialu „BrzydUla”. Czy faworyzuje niektórych aktorów?

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle i książę Harry przechytrzyli dwór. Pobrali się trzy dni przed oficjalnym ślubem! "Nikt nie wiedział"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.