Meghan Markle mówiła o księżnej Kate podczas rozmowy u Oprah Winfrey. Wreszcie poznamy prawdę o ich relacji

Jeden z tabloidów dowiedział się, co Meghan mówiła o księżnej Kate w czasie rozmowy z Oprah Winfrey. To będzie duże zaskoczenie dla wszystkich.

Meghan Markle i książę Harry udzielili wywiadu legendarnej Oprah Winfrey. To właśnie podczas tej rozmowy mają zostać ujawnione szczegóły odejścia z rodziny królewskiej. Nic dziwnego, że rozmowa wzbudza ogromne emocje, a fani i media na całym świecie z zapartym tchem na nią czekają. Teraz tuż przed premierą jeden z tabloidów ujawnił, co Meghan mówiła o księżnej Kate.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan Markle o księżnej Kate

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego zostanie wyemitowany 7 marca. Jednak dostępne są już zapowiedzi tej rozmowy. Tabloid "The Page" dowiedział się, co Meghan mówiła o księżnej Kate, żonie księcia Williama. 

Meghan i książę Harry mówili o Kate Middleton i księciu Williamie w samych miłych słowach - powiedziało źródło portalu.

Książę Karol wymyślił tajne przezwisko dla Meghan Markle. To wyraz podziwu dla jej cechKsiążę Karol wymyślił tajne przezwisko dla Meghan Markle. To wyraz podziwu dla jej cech fot. CBS/East News

To z pewnością zaskoczyło wyczekujących. W końcu wiadomo było od dawna, że między Meghan a Kate nie jest najlepiej. Najwyraźniej była książęca para nie chciała, by potwierdziły się domniemania mediów. W końcu zaledwie parę dni temu portal "The Daily Mail" podał, że Meghan oskarżała księżną Kate, księcia Karola i księżną Camillę o wszelkie przecieki do prasy, które zrujnowały jej reputację i sprawiły, że ilość hejtu wymknęła się spod kontroli.

Sussexowie byli pewni, że oczerniające ich historie w prasie, na przykład słynna kłótnia z Kate podczas fittingu przed ślubem w 2018 roku, musiały wyjść od kogoś z rodziny. Dziennikarzom musieli to przekazać sama Kate, Camilla, książę Karol albo ktoś z nimi związany - czytaliśmy.

Ponadto w jednej zapowiedzi słyszymy, że Harry powołuje się na księżną Dianę i argumentuje decyzję o opuszczeniu dworu faktem, że to przez hejt i brak wsparcia ze strony bliskich doszło do tragicznego wypadku w 1997 roku w Paryżu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.