Meghan Markle mówiła o księżnej Kate podczas rozmowy u Oprah Winfrey. Wreszcie poznamy prawdę o ich relacji

Jeden z tabloidów dowiedział się, co Meghan mówiła o księżnej Kate w czasie rozmowy z Oprah Winfrey. To będzie duże zaskoczenie dla wszystkich.

Meghan Markle i książę Harry udzielili wywiadu legendarnej Oprah Winfrey. To właśnie podczas tej rozmowy mają zostać ujawnione szczegóły odejścia z rodziny królewskiej. Nic dziwnego, że rozmowa wzbudza ogromne emocje, a fani i media na całym świecie z zapartym tchem na nią czekają. Teraz tuż przed premierą jeden z tabloidów ujawnił, co Meghan mówiła o księżnej Kate.

Książę Harry i księżna Meghan podczas wywiadu u OprahCBS zapłaciło miliony za prawo do wywiadu Oprah. Ile więc dostaną Meghan i Harry?

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan Markle o księżnej Kate

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego zostanie wyemitowany 7 marca. Jednak dostępne są już zapowiedzi tej rozmowy. Tabloid "The Page" dowiedział się, co Meghan mówiła o księżnej Kate, żonie księcia Williama

Meghan i książę Harry mówili o Kate Middleton i księciu Williamie w samych miłych słowach - powiedziało źródło portalu.

Meghan MarkleMeghan Markle fot. CBS/East News

To z pewnością zaskoczyło wyczekujących. W końcu wiadomo było od dawna, że między Meghan a Kate nie jest najlepiej. Najwyraźniej była książęca para nie chciała, by potwierdziły się domniemania mediów. W końcu zaledwie parę dni temu portal "The Daily Mail" podał, że Meghan oskarżała księżną Kate, księcia Karola i księżną Camillę o wszelkie przecieki do prasy, które zrujnowały jej reputację i sprawiły, że ilość hejtu wymknęła się spod kontroli.

Sussexowie byli pewni, że oczerniające ich historie w prasie, na przykład słynna kłótnia z Kate podczas fittingu przed ślubem w 2018 roku, musiały wyjść od kogoś z rodziny. Dziennikarzom musieli to przekazać sama Kate, Camilla, książę Karol albo ktoś z nimi związany - czytaliśmy.

Ponadto w jednej zapowiedzi słyszymy, że Harry powołuje się na księżną Dianę i argumentuje decyzję o opuszczeniu dworu faktem, że to przez hejt i brak wsparcia ze strony bliskich doszło do tragicznego wypadku w 1997 roku w Paryżu.