Barbara Kurdej-Szatan świętowała urodziny córki. Były balony i aż trzy niezwykłe torty. To prawdziwe dzieła sztuki

Barbara Kurdej-Szatan pokazała na Instagramie, jak wyglądały urodziny jej córki, Hani. Dziewczynka miała aż trzy torty.

Barbara Kurdej-Szatan świętowała dziewiąte urodziny córki Hani, a teraz pochwaliła się zdjęciami z tego wydarzenia. Nie zabrakło balonów i dekoracji, a także trzech tortów, które wyglądały jak małe dzieła sztuki.

Barbara Kurdej-Szatan z synem HenrykiemKurdej-Szatan zabrała syna do pracy. Towarzyszył jej w teatralnej garderobie

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy

Przeczytaj także: Barbara Kurdej-Szatan nadal będzie "Blondynką" z reklamy. Suma z nowego kontraktu robi wrażenie! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Barbara Kurdej-Szatan świętowała urodziny córki

Gwiazda wrzuciła kilka nowych zdjęć na Instagram. Pozuje na nich wśród kolorowych balonów i urodzinowych dekoracji. Okazało się, że jej córka Hania skończyła już dziewięć lat. Z tej okazji dostała aż trzy torty. Jeden z nich przedstawiał syrenkę i morską krainę, a dwa kolejne nawiązywały do postaci z "Harry'ego Pottera". Najwyraźniej Hania jest fanką.

Podczas gdy duże imprezy się odbywać nie mogą, firmy dekoratorskie i cukiernicze upiększają te mniejsze uroczystości. A właściwie tworzą wręcz dzieła sztuki! Dajecie wiarę, że to są torty? I jakie pyszne! (...) To były szczęśliwe dni (...) Balony u mnie w domu trzymają się już ponad miesiąc! Ściskam Was i wszystkich miłośników słodkości - napisała Barbara Kurdej-Szatan w opisie do zdjęć.
 

Agnieszka Włodarczyk, Anna Mucha, Katarzyna CichopekWłodarczyk gra z Muchą i Cichopek. Na scenie prezentuje duży brzuch

Trzeba przyznać, że faktycznie słodkości robią wrażenie. Fani również zachwycili się zarówno tortami, jak i urodzinowymi dekoracjami.

Torty wygrały wszystko.
Piękne te dekoracje i torciki. Najlepszego dla Hani.
Wow, to wszystko wygląda bosko! - komentowali internauci.

Wam również się podoba?

 Przeczytaj także: Barbara Kurdej-Szatan wściekła na władzę. Wspiera Strajk Kobiet w krwistej sukience w formie błyskawicy. "Ileż można"

Więcej o: