Agnieszka Włodarczyk gra w przedstawieniu z Muchą i Cichopek. Na scenie prezentuje duży brzuch. "To pożegnalne spektakle"

Agnieszka Włodarczyk zdążyła jeszcze przez chwilę nacieszyć się występami na teatralnej scenie. Przyszła mama przygotowuje się do porodu, dlatego ogranicza zawodowe zobowiązania. U boku Cichopek i Muchy gra swoje pożegnalne spektakle, prezentując duży brzuch.

Agnieszka Włodarczyk, choć chętnie dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami na temat samopoczucia w trakcie ciąży, do tej pory nie zdradziła planowanego terminu porodu. Patrząc na brzuch celebrytki, można wnioskować, że do narodzin jej dziecka jest bliżej niż dalej. Nic dziwnego, że aktorka postanowiła ograniczyć aktywność zawodową. Na początku marca gra ostatnie spektakle w teatrze, a do obejrzenia jej w akcji zachęca sama Katarzyna Cichopek, która występuje u boku ciężarnej na scenie.

Anna Mucha, Agnieszka WłodarczykMucha zorganizuje baby shower Włodarczyk. Zdradziła pierwsze szczegóły

Agnieszka Włodarczyk z dużym brzuchem na scenie

Na Instagramie Katarzyny Cichopek pojawiło się grupowe zdjęcie aktorów wprost z teatralnej sceny. Jest na nim wspomniana żona Marcina Hakiela, Anna Mucha, Jakub Wons, Bogdan Kalus, Michał Sitarski i Agnieszka Włodarczyk. To na ciężarnej zarówno koledzy z pracy, jak i internauci skupili najwięcej uwagi, ponieważ to właśnie ona robi sobie przerwę od teatru, a zagrane w najbliższych dniach przedstawienia będą jej ostatnimi. 

Zielińska, KulczykZielińska i Kulczyk pod studiem "DDTVN". Jedna w piżamie, druga na cebulkę. Modnie?

Drodzy, serdecznie zapraszamy na spektakle w Palladium w Warszawie. To będą pożegnalne spektakle @agnieszkawlodarczykofficial, która szykuje się do najważniejszej życiowej roli. My gwarantujemy dużą dawkę śmiechu. Kto wczoraj widział, ten może potwierdzić. Czekamy na Was, bo bez Was nie ma nas - zaprasza na Instagramie Cichopek.
 

Agnieszka Włodarczyk zaprezentowała się na zdjęciu w skromnej, czarnej sukience przed kolano, która podkreśla jej brzuch. W przeciwieństwie do koleżanek zamiast szpilek założyła czarne botki. Całą stylizację rozjaśniła miodową opaską na głowie. 

Z utęsknieniem będziecie czekać na chwilę, w której Agnieszka powróci na scenę po przerwie?

Zobacz wideo Głośne porody 2021 roku. Która celebrytka zostanie mamą?
Więcej o: