Mucha szykuje prawdziwą petardę dla Włodarczyk. Zdradziła pierwsze szczegóły. "W rolę mamy trzeba wejść z przytupem"

Anna Mucha będzie miała niebawem ręce pełne roboty. Wraz z teatralnymi kolegami postanowiła przygotować Agnieszce Włodarczyk baby shower! "Mam też dla Agi butelkę whisky, która... będzie musiała zaczekać".

Już za kilka tygodni Agnieszka Włodarczyk zostanie mamą. Jej teatralni znajomi postanowili więc przygotować dla niej coś specjalnego. Wszystko ma wydarzyć się ponoć 7 marca, a inicjatorką jest Anna Mucha.

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Anna Mucha zorganizuje baby shower Agnieszce Włodarczyk. Zdradziła pierwsze szczegóły

Agnieszka Włodarczyk korzysta z urlopu i wypoczywa na kolejnych wakacjach. Na dniach będzie musiała jednak wrócić do Polski, ponieważ na początku marca ma zaplanowane dwa występy. Aktorka weźmie udział w przedstawieniu "Przygoda z ogrodnikiem", którego producentką jest Anna Mucha. Doświadczona mama stwierdziła, że zrobi koleżance prezent i z racji jej ostatnich występów przed pójściem na urlop macierzyński zorganizuje baby shower.

Chcemy podziękować Agnieszce za wszystkie zagrane spektakle i wręczyć prezent, który wkrótce bardzo jej się przyda. W rolę mamy trzeba wejść z przytupem, perfekcyjnie przygotowaną! Dlatego razem z całą ekipą zgotujemy jej baby shower na scenie, jakiego nie miał jeszcze nikt. Mam też dla Agi butelkę whisky, która… będzie musiała zaczekać! Przez najbliższe dwa lata godnie nabierze charakteru – ekscytuje się Mucha w rozmowie z "Party".

Zanim Włodarczyk wyleciała ponownie z kraju i zanim pochwaliła się sesją zdjęciową, za którą odpowiada jej brat, zaprosiła fanów na ostatnie spektakle ze swoim udziałem przed rozwiązaniem.

Moi Drodzy, może być śmiesznie. Ostatnie spektakle z moim udziałem w wersji XL odbędą się w Rzeszowie i Warszawie. 07.03.21. Później spektakl rusza dalej, ale już beze mnie, więc macie ostatnią szansę, żeby zobaczyć mnie na scenie. Zapraszam do Warszawy, bo Rzeszów już wyprzedany.
 

Czekamy na relację z imprezy!

Więcej o: