Agnieszka Włodarczyk eksponuje ciążowe krągłości, pozując do zdjęć bratu. Fani: Pięknie! Chcę takiego braciszka

Agnieszka Włodarczyk znowu wyleciała na wakacje i opublikowała subtelne zdjęcie z widocznym ciążowym brzuchem: Kiedy fotografuje Cię braciszek.

Agnieszka Włodarczyk dopiero co wróciła z indonezyjskiej wyspy, gdzie spędziła kilka miesięcy wraz z partnerem, Robertem Karasiem, oraz wystąpiła na "Walentynkowym Koncercie Życzeń" emitowanym przez Telewizję Polską i po raz kolejny uciekła przed zimą do ciepłych krajów.

Agnieszka Włodarczyk jest w ciążyWłodarczyk sprytnie ukrywała ciążę pod luźnymi sukienkami, ale fani i tak się jej dopatrzyli!

Agnieszka Włodarczyk chwali się zdjęciem zrobionym przez brata. Fani: Pięknie! Chcę takiego braciszka

Po kilku tygodniach spędzonych w zimowej ojczyźnie, Agnieszka Włodarczyk i jej partner ponownie wybrali się na rajskie wakacje. Gwiazda o swojej podróży poinformowała tydzień temu na Instagramie, publikując selfie i pisząc, że "długo na mrozie nie wytrzymała". W kolejnym wpisie wyznała, że już wkrótce zdjęcia z plaży zamieni na zdjęcia z pieluchami, ale jest z tego powodu szczęśliwa. Potem podzieliła się fotką w bikini, na której prezentuje ciążowy brzuch. Jak widać po oznaczeniach pod zdjęciami, Włodarczyk i Karaś nie wybrali się w podróż sami. Jest z nimi o dziesięć lat młodszy brat aktorki z drugiego małżeństwa matki - Robert Stasiukiewicz. W czwartkowy wieczór aktorka pochwaliła się zdjęciem, które wykonał mężczyzna. Aktorka zapozowała na tle drzew w długiej sukni z motywem liści, rozwianymi włosami, prezentując ciążowe kształty. 

...kiedy fotografuje Cię braciszek Robert Stasiukiewicz - napisała.
 

Fani w komentarzach byli zachwyceni suknią Włodarczyk. Większość doceniła też umiejętności młodszego brata. 

Mój ulubiony motyw palmowy, wyglądasz bosko!
Zdolny brat!
Fenomenalne zdjęcie i te kolory!
Pięknie! Chcę takiego braciszka! - pisali internauci.

Jak Wam się podoba?

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Agnieszka WłodarczykWłodarczyk nie jest zadowolona z wystroju swojego mieszkania. Prosi o pomoc

Więcej o: