Agnieszka Włodarczyk prezentuje ciążowe krągłości na tle stylowej kuchni. Kolorystyczne mistrzostwo!

Agnieszka Włodarczyk opublikowała w sieci kolejny sponsorowany post. Wiedziała, jak przykuć uwagę internautów - pokazała brzuch i kuchnię. Ładne wnętrze.

Agnieszka Włodarczyk już niedługo zostanie mamą. Aktorka przywita na świecie pierwsze dziecko i choć sama z pewnością poznała jego płeć, internautom jej nie zdradziła. Gwiazda większość ostatniego czasu spędziła poza granicami naszego kraju, ale wróciła już z wakacji i przygotowuje się do weekendowych spektakli. Zanim jednak fani będą mogli podziwiać jej zdolności aktorskie na scenie Palladium, mogą podziwiać obiad, który przygotowała dla siebie oraz ukochanego. Przy okazji zaprezentowała kuchnię. Jaśniutka!

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Agnieszka Włodarczyk prezentuje ciążowe krągłości na tle stylowej kuchni. Kolorystyczne mistrzostwo!

Agnieszka Włodarczyk kwitnie! Odkąd przyznała się fanom, że spodziewa się dziecka, z chęcią publikuje w sieci zdjęcia ciążowej sylwetki (widać, jak pięknie rośnie jej brzuch). Krągłości można podziwiać także pod najnowszym postem, pod którym aktorka informowała, że podczas kilkunastotygodniowych wakacjach tęskniła za tradycyjnym polskim obiadem.

Niezależnie od tego, na jakiej półkuli jestem, zawsze tęsknię za polskimi smakami. Ani w Stanach, ani w Azji bułki tartej nie uraczyłam. Dlatego kocham powroty do domu, kiedy mogę oddać się przyjemności gotowania. Tak, kocham stać przy garach! - zakomunikowała.

Naszą uwagę kradnie także wnętrze, w którym znajduje się aktorka. Aga pozuje w kuchni wyłożonej białymi płytkami. Jasne meble pięknie współgrają z ciemnym blatem. Klasyka zawsze w modzie!

 

Włodarczyk mogła liczyć także na miłe słowa ze strony internautów.

Pięknie Pani z tym brzuchem!
Przepięknie wyglądasz.

Od poniedziałku aktorka zmierza na urlop macierzyński. Ostatnie spektakle zagra w najbliższy weekend w Palladium, a na scenie czeka ją niespodzianka, którą szykują dla niej koledzy ze sztuki "Przygoda z ogrodnikiem" na czele z Anną Muchą. Czekamy na relację z tego wyjątkowego baby shower!

Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka WłodarczykWłodarczyk wspomina urodziny. Komentuje Woźniak-Starak: Zmądrzałaś trochę

Więcej o: