Barbara Kurdej-Szatan nadal będzie "Blondynką" z reklamy. Suma z nowego kontraktu robi wrażenie! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Barbara Kurdej-Szatan od wielu lat związana jest z marką sieci komórkowej, ale ostatnio pojawiły się głosy, jakoby zrezygnowano z jej usług. Plotki okazały się fałszywe - aktorka podpisała nowy kontrakt, i to nie byle jaki.

Barbara Kurdej-Szatan od 2013 roku jest "Blondynką z serwisu Play". Charakterystyczna rola przyniosła jej ogromną rozpoznawalność i teraz trudno jest sobie wyobrazić reklamę tej telefonii bez Basi w roli głównej oraz jej partnera, Macieja Łagodzińskiego. Jednak niecały rok temu pojawiły się niepokojące doniesienia.

Barbara Kurdej-Szatan znika z reklamy Play? Nic z tych rzeczy

Wraz z początkiem pandemii w 2020 roku serwis Pudelek podawał, jakoby miał to być ostatni rok Basi w reklamie, która miała potrzebować "odświeżenia". Aktorka później nieco wymijająco dementowała te słowa i mówiła, że gdyby coś takiego miało się wydarzyć, to raczej dowiedziałaby się o tym pierwsza. Teraz zaś nasz informator twierdzi, że o kolejne reklamy dla Play Basia nie musi się martwić - kontrakt jest już przedłużony:

Play przedłużył kampanię ze słynną Blondynką, choć Basia gra w ich reklamach już prawie osiem lat i wydawałoby się, że się ludziom znudziła. Nic podobnego - wciąż wzbudza wielkie emocje widzów, wciąż się o niej pisze. Nadal jest gorącym nazwiskiem, dlatego marketingowcy uznali, że warto jeszcze z nią pracować, zwłaszcza że nie ma gwiazdorskich fochów i świetnie się z nią współpracuje - zdradza nam znajoma aktorki.

Na razie kontrakt został przedłużony na kilka miesięcy, a nie na rok, jak w poprzednich latach. Z naszych informacji wynika, że Barbara Kurdej-Szatan zainkasuje za niego i tak okrągłą sumę - ma to być ponoć 100 tysięcy złotych za kilka spotów reklamowych.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.