Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w reklamie Playa? Aktorka zabrała głos

Barbara Kurdej-Szatan nie może narzekać na brak propozycji pracy. Pojawiły się jednak plotki, że aktorka prawdopodobnie pożegna się z uwielbianą przez Polaków rolą "blondynki z Playa". Gwiazda odniosła się do tych doniesień.

To żadna tajemnica, że Barbara Kurdej-Szatan popularność zdobyła właśnie dzięki roli blondynki w reklamie Playa. Użyczenie wizerunku do promowania sieci telefonii komórkowej było opłacalnym dla aktorki posunięciem. Owocna współpraca rozpoczęła się w 2013 roku, a uroczą panią w fioletowej koszuli polubili i dostrzegli wszyscy Polacy. Basia występuje w spocie u boku wysokiego bruneta, Macieja Łagodzińskiego. To właśnie ten duet pokochali widzowie. Według doniesień portalu Pudelek przyszłość blondynki z Playa jest niepewna. Kurdej-Szatan straci pracę?

Barbara Kurdej-Szatan już nie wystąpi w reklamie Playa?

Ostatnio w rozmowie z Plotkiem Basia zdradziła, że otrzymała propozycję poprowadzenia śniadaniówki, jednak nie podjęła się tego wyzwania z jasno określonych powodów.  Czyżby Kurdej-Szatan musiała martwić się o dalszą karierę? Według doniesień informatora Pudelka popularna blondynka ma już nie pojawić się w kolejnych spotach Playa. Kampania ponoć potrzebuje odświeżenia, a jej realizatorzy już powoli przyzwyczajają widzów do nieobecności Basi, która nie wystąpiła w ostatniej reklamie z Kamilem Bednarkiem

Blondynka i szatyn są świetni, wspaniale się z nimi współpracuje. Basia sprawiła, że o reklamie zawsze dużo się mówiło i ona sama dzięki niej zrobiła karierę. Ale każdy, nawet najlepszy pomysł, co jakiś czas trzeba odświeżyć. I takiego odświeżenia potrzebuje kampania Playa. W ostatniej reklamie z Kamilem Bednarkiem już ich nie było i widzowie dobrze zareagowali. Badania focusowe wykazały dobre przyjęcie tego spotu - zdradza źródło portalu. 
 

Barbara Kurdej-Szatan dementuje plotki 

Sama zainteresowana odniosła się już do tych doniesień i je zdementowała. W rozmowie z portalem Pomponik.pl przyznała:

Nic nie wiem na ten temat. Myślę, że dowiedziałabym się wcześniej. 

Cieszycie się, że Basia jednak będzie twarzą popularnej telefonii komórkowej?

Zobacz wideo Emocjonalna reakcja Barbary Kurdej-Szatan na wieść o zawieszeniu "TzG"
Więcej o: