Barbara Kurdej-Szatan zaprezentowała efekty sesji ciążowej. Aktorka zdradziła też, jak się czuje w ostatnim miesiącu

Barbara Kurdej-Szatan jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Aktorka pochwaliła się efektami najnowszej sesji zdjęciowej, a także opowiedziała o samopoczuciu.

W maju Barbara Kurdej-Szatan poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecko. Aktorka udzieliła wówczas wywiadu dwutygodnikowi ''Party'', w którym podzieliła się radosną nowiną. Od tamtej pory wszystkie oczy skupione są na dumnej mamie. Do porodu został już tylko miesiąc, a z tej okazji gwiazda pochwaliła się efektami ciążowej sesji. Zdradziła też, jak się czuje tuż przed porodem.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan będzie miała drugie dziecko. Jeszcze niedawno Rafał Szatan tak unikał odpowiedzi na pytania o ciążę

Poród Barbary Kurdej-Szatan tuż-tuż!

Barbara Kurdej-Szatan przez dłuższy czas ukrywała, że spodziewa się dziecka. Udzieliła pierwszego wywiadu, gdy była w piątym miesiącu ciąży. Tłumaczyła wówczas, że zwlekała z radosną nowiną, bo obawiała się, czy wszystko pójdzie po jej myśli, a maluch będzie zdrowo się rozwijał. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Teraz aktorka coraz śmielej mówi o błogosławionym stanie. Wiemy już, jakie ma zachcianki, a także jakie imię planuje wybrać dla drugiego dziecka. Niedawno na Instagramie zaprezentowała efekty profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą zrealizowała jakiś czas temu dla magazynu ''Viva!'' Basia pozuje w beżowym body i wygląda przepięknie! Zdradziła też, że ostatni miesiąc jest coraz bardziej nerwowy.

 
Próbuję odnaleźć w sobie taki spokój i błogość, jakie miałam na tym zdjęciu... pogoda nie sprzyja, został miesiąc ... jak się czułyście babeczki w ostatnim miesiącu? Może poprawicie mi dzisiaj nastrój. Dobrego dnia dla Was - napisała pod zdjęciem.

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci docenili efekty sesji i obsypali aktorkę komplementami. 

Cudnie! Odpoczywaj i spaceruj. Najpiękniejszy czas - napisała Ewa Wachowicz. 
Będzie cud kolejny na świecie - dodał Leszek Stanek.
Też tak mam po makaronie - zażartował internauta.

Poród zbliża się wielkimi krokami. Mamy nadzieję, że wszystko przebiegnie pomyślnie.