Julia Wieniawa z Rozbickim w górach. Zdobyli Nosal i relaksują się na tarasie. Fani patrzą na buty aktorki. "Kozackie"

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wybrali się na wypoczynek w polskie góry. Oczywiście tym faktem pochwalili się na Instagramie.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki spotykają się od kilku miesięcy. Mimo że na co dzień unikają wrzucania wspólnych fotek czy nagrań na Instagram, to na wyjazdach nadrabiają zaległości. Tak jest tym razem, gdy para wypoczywa w polskich górach.

Zobacz wideo Julia Wieniawa opowiedziała o swoim złym samopoczuciu, a przy okazji pokazała toaletkę

Polecamy również: Julia Wieniawa wije się przed aparatem w marynarce. Pod nią nie ma zupełnie nic! Kowbojki też zrobiły robotę. "Nieziemska"

Julia Wieniawa chwali się zdjęciami z górskiej wyprawy z Nikodemem Rozbickim

Młoda gwiazda nie byłaby sobą, gdyby nie wrzuciła kilku romantycznych fotek z ukochanym. Możemy podziwiać na nich ją i Nikodema podczas górskiej wyprawy na Nosal. Para podbiła szczyt, co uwieczniła romantycznym pocałunkiem. Będąc 1206 m n.p.m, Julia i Nikodem oczywiście zadali szyku - on w eleganckiej brązowej kurtce z białym barankiem i w dżinsach, ona natomiast w dżinsowym płaszczu z paskiem w talii.

Nosalove - napisała Julia Wieniawa w opisie do zdjęć.
 

Polecamy również: Julia Wieniawa gotowała dla ukochanego. Przy okazji pokazała przestronną kuchnię. Co za efekt!

Następnego dnia para mogła spokojnie wypoczywać na hotelowym tarasie. Przy okazji Julia zapozowała do zdjęć w obcisłych legginsach i bluzce, która odsłoniła jej brzuch. Uwagę zwracały jednak neonowe moon boot.

Czarderskie buty, Julia.
Kozackie te moon boot.
Mega buty! Figura oczywiście jeszcze lepsza - komentowali fani.
 

Zgadzacie się z nimi?

Przeczytajcie również: Magdalena Pieczonka malowała Julię Wieniawę. "Julkę robimy na taką seksi laskę". Pokazała efekty. "Kendall Jenner"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.