Magdalena Pieczonka malowała Julię Wieniawę. "Julkę robimy na taką seksi laskę". Pokazała efekty. "Kendall Jenner"

Makijażystka gwiazd pomalowała Julię Wieniawę. Aktorka zapowiedziała, że zostanie zamieniona z "czternastolatki w dwudziestopięciolatkę". Jak wyszedł makijaż Magdy Pieczonki?

Magda Pieczonka jest popularną makijażystką wśród gwiazd. Jej stałymi klientkami są Natalia Siwiec, Sylwia Przybysz czy gwiazda Youtube'a Julia Kostera. Tym razem artystka pochwaliła się na Instagramie makijażem, który wykonała dla Julii Wieniawy. Zapowiedziała, że zmieni wygląd Julii i zrobi z niej "seksi laskę".

Magda Pieczonka pomalowała Julię Wieniawę. Miała zrobić z niej "seksi laskę"

Magda Pieczonka w czwartek pochwaliła się make-upem wykonanym dla uczestniczki "Top Model" - Klaudii Chojnackiej. Zrobiła jej rozświetlający makijaż z użyciem pomarańczu i różu. Tym razem w jej studio zawitała Julia Wieniawa. Celebrytki nagrywały film z całego przedsięwzięcia. Aktorka wspomniała, że jest malowana przez Pieczonkę pierwszy raz i w końcu udało im się spotkać.

Z czternastolatki przeobrażę się w dwudziestopięciolatkę - mówiła Wieniawa.

Makijażystka wspomniała, co planuje zrobić.

Julkę robimy na taką seksi laskę po prostu.

Na profilu makijażystki na Instagramie pojawiło się wiele filmików zza kulis pracy, pokazała studio i etapy powstawania makijażu Wieniawy. Stworzyła dla niej cat eye z przeciągniętą do kącika oka kreską i delikatnym smokey eye w kolorach ziemi. Włosy dla celebrytki zrobił Damien Koba. Na jednym ze zrobionych nagrań Wieniawa weszła w kadr.

Oh my God, jaka lampucera! - powiedziała.

Na końcu Instagramowej relacji Pieczonka pokazała efekt końcowy ich pracy. Wieniawa prężyła się do nagrań makijażystki w srebrnej sukience z gotowym makijażem i falowanymi włosami. Zdjęcie wrzuciła potem na Instagram.

Tyle lat w branży, a jeszcze nigdy nie malowała mnie @magdapieczonkamakeup, nie wiem jak to się stało, bo robi to bosko! Z tego powodu Magda zaprosiła mnie do siebie na tutorial makijażowy... który ujrzy światło dzienne już niebawem! Podoba Wam się jej "flagowy" look? - napisała.
 

. Jak Wam się podoba?

Zobacz wideo Julia Wieniawa opowiada o swoich suplementach
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.