Rodzina królewska drży o życie księcia Filipa. "Zjednoczyli się w modlitwie"

Książę Filip został przetransportowany ze szpitala Króla Edwarda VII do placówki św. Bartłomieja. Rodzina królewska milczy, ale media podają informacje, że bliscy 99-latka boją się o jego życie i "zjednoczyli się w modlitwie".

Z Londynu docierają kolejne niepokojące wieści. Książę Filip od niespełna 24 godzin przebywa w szpitalu św. Bartłomieja i według wstępnych informacji, ma pozostać w placówce do końca tego tygodnia. "Daily Mirror" donosi jednak, że lekarze są zaniepokojeni stanem jego zdrowia i twierdzą, że mąż królowej Elżbiety II pozostanie pod ich obserwacją znacznie dłużej. Rodzina modli się o jego zdrowie.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Stan księcia Filipa pogarsza się? "Rodzina królewska jednoczy się w swoich modlitwach"

Świat zamarł, kiedy 16 lutego książę Filip trafił do szpitala. Pałac wydał wówczas oświadczenie, informując, że 99-latek źle się poczuł i zlecone zostały badania kontrolne. Monarcha pod obserwacją specjalistów pozostaje do dziś, ale od poniedziałku przebywa w innej placówce. Infekcja, z którą się zmaga, nie chce ustąpić.

Personel i cała rodzina królewska jednoczą się w swoich modlitwach za księcia – twierdzi informator "Daily Mirror".

Ponadto dziennikarze tabloidu poprosili o opinię medyków, którzy ponoć dali do zrozumienia, że hospitalizacja księcia Filip potrwa dłużej niż, jak wstępnie zakładano, do końca tego tygodnia.

książę FilipKsiążę Filip został przewieziony karetką do innego szpitala. Ma kłopoty z sercem

99-letni monarcha od lat ma problemy z sercem, które w ostatnim czasie nasiliły się. Choć rodzina królewska zapewniała, że Filipowi towarzyszy dobre samopoczucie, w jego wieku nawet delikatne zmiany pracy serca są istotne i mogą być bardzo niebezpieczne. Wydaje się więc, że decyzja o pozostawieniu mężczyzny pod okiem specjalistów, była najlepszą z możliwych.

ZOBACZ TEŻ: Książę Filip w szpitalu, Elżbieta apeluje o szczepienie, a Harry występuje w talk-show. Eksperci: Na jakiej on jest planecie?

Więcej o: