Doda już dwa razy była zarażona koronawirusem. "Nie mam problemu, żeby przechorować to jeszcze raz"

Doda w dniu swoich 37. urodzin zorganizowała live'a na Instgaramie, podczas którego odpowiadała fanom na pytania. Piosenkarka zdradziła, że była dwukrotnie zarażona koronawirusem. Jak się czuła?

Koronawirus wciąż jest bardzo niebezpieczny i uśmierca tysiące ludzi dziennie. Mimo to Doda od kilku tygodni spędza czas na urlopie w Meksyku. To jednak nie wszystko, bo przy okazji postanowiła zabrać głos w sprawie COVID-19. Rabczewska zdradziła, że już dwukrotnie była zakażona. Ma jednak lekceważący stosunek do choroby, nie robiąc sobie wiele z faktu, że dla tysięcy osób zakażenie COVID-19 kończy się śmiercią.

Doda opublikowała zdjęcie w bikini z wakacji. Domaga się komplementówDoda świętuje 37 urodziny w Meksyku. Na urodzinowej sesji wygląda obłędnie

Doda była dwukrotnie zarażona koronawirusem

Od jakiegoś czasu zdanie Dody na temat pandemii koronawirusa budzi niemałe kontrowersje. Jeden z fanów spytał ją, czy boi się zarażenia. Jak się później okazało, piosenkarka już dwukrotnie była zarażona.

Ja pi*****lę. Nie boję się, bo już miałam go dwa razy. Serio. Kochani, ja od początku mówiłam, że nie podważam istnienia wirusa. (...) Oczywiście życzono mi tego COVID-a, że będę inaczej gadać, jak sama zachoruję. No, jakoś sama zachorowałam i inaczej nie gadałam - mówiła.

DodaDoda pokazała tatuaż zrobiony dla Radka nad łonem. "To nie jest M"

Doda zdradziła również, że chorowała na niedługo przed koncertem sylwestrowym Polsatu. To właśnie dlatego tej nocy nie piła alkoholu.

Było pytanie, dlaczego nie piłam alkoholu na sylwestra. Dlatego, że byłam bezpośrednio po chorobie i chciałam się zregenerować. Jak chcecie zobaczyć, jak wyglądałam po Covidzie, to obejrzyjcie sobie moje występy sylwestrowe. Nie wyglądam tam jak osoba, która nie może złapać oddechu, ani tym bardziej nie wie, co się dzieje na scenie - dodała.

Co ciekawe, Doda zapowiada, że spokojnie mogłaby jeszcze nieraz zachorować.

Nie mam problemu z tym, by przechorować to trzeci czy czwarty raz, tak jak grypę miałam kilka razy w życiu. Naprawdę bardzo współczuję tym, którzy przechodzą to ciężko, ale może po prostu warto zadbać o swoje zdrowie wcześniej - podsumowała.

Cieszymy się, że koronawirus nie odbił się mocno za zdrowiu Dody, jednak nie każdy ma tyle szczęścia co ona. Warto pamiętać, aby w tym szczególnym czasie wyjątkowo dbać o swoje zdrowie, a także zachowywać odpowiedni odstęp od innych.

Zobacz wideo Doda odtworzyła słynną scenę ze „Słonecznego patrolu” na plaży w Meksyku
Więcej o: