Sylwia Peretti z "Królowych życia" ma krótkie włosy. Fani jej nie poznali: 10 lat młodziej, jak Jennifer Lopez

Sylwia Peretti z "Królowych życia" przeszła sporą zmianę. Obecnie ma krótsze włosy i grzywkę. Fani porównali ją do Jennifer Lopez!

Sylwia Peretti w ubiegłym roku dołączyła do obsady dziewiątego sezonu programu "Królowe życia". Od początku medialnej aktywności miała długie, blond włosy. Teraz zdecydowała się jednak na dosyć zauważalną zmianę - skróciła pasma i zrobiła sobie grzywkę.

Sylwia Peretti z "Królowych życia" obcięła włosy

Sylwia Peretti zyskała popularność za sprawą udziału w "Królowych życia". W październiku ubiegłego roku, modelka prywatnie zajmująca się samochodami i usługami saperskimi, zdecydowała się wystąpić w show. Nie było to jednak jej pierwsze zetknięcie z telewizją. Prawie dziesięć lat temu wystąpiła też w "Kuchennych Rewolucjach", jednak wizyta Magdy Gessler w lokalu Peretti nie przyniosła oczekiwanych rezultatów i ostatecznie po jakimś czasie został zamknięty.

Zobacz też: Nowa "Królowa życia" ma za sobą telewizyjny debiut. Sylwia Peretti wystąpiła w "Kuchennych rewolucjach". Ale się zmieniła!

Protest Strajku Kobiet w związku z zaostrzeniem prawa aborcyjnegoSprawa kobiet połączy opozycję? "Chcemy, żeby politycy się opamiętali, zanim dojdzie do tragedii"

Uczestniczka "Królowych życia" najwyraźniej poczuła wtedy, że występy w telewizji to coś dla niej i po latach zdecydowała się na pokazywanie swojego życia w programie. Zyskała już całkiem liczne grono fanów na Instagramie, którzy z przejęciem oczekiwali na efekty metamorfozy, o której modelka informowała na swoim InstaStories. Sylwia pokazała w piątek rano zdjęcie z salonu fryzjerskiego. Nie było jednak wówczas widać, na jak dużą zmianę się zdecydowała. Kilka godzin później wszystko się wyjaśniło. Peretti, która dotychczas miała długie, jasne włosy teraz je skróciła. Na jej głowie pojawiła się także grzywka. 

Ten moment, kiedy próbuję wymyślić jakiś opis, ale słowa są zbędne. Macie jakiś pomysł? - podpisała ujęcie.
 

Fani nie kryli zaskoczenia po zobaczeniu zdjęcia Peretti. Niektórzy zastanawiali się, czy fryzura na głowie modelki to nie peruka. Pojawiły się także głosy dotyczące tego, że Polka wygląda jak... Jennifer Lopez!

To peruka?
Pięknie! Ale serio obcięłaś włosy czy schowałaś za bluzkę?
Jak Jennifer Lopez.
10 lat młodziej. Mega.
Super, nie poznałam Pani. Od razu inaczej twarz wygląda, jak jest grzywka i krótsze włosy - pisali w komentarzach.

Sylwia Peretti"Królowa życia" Sylwia Peretti opowiedziała o operacjach plastycznych

Korzystna zmiana?

Zobacz wideo Sylwia Peretti została okradziona
Więcej o: