Paweł Kukiz świętuje 30. rocznicę małżeństwa. Zamieścił wiele archiwalnych zdjęć. Są też te zza ślubnego stołu

Paweł Kukiz dokładnie 9 lutego świętuje kolejną rocznicę ślubu z żoną Małgorzatą Kukiz. Z okazji święta postanowił podzielić się z internautami archiwalnymi fotografiami.

Paweł Kukiz od kiedy porzucił muzykę na rzecz polityki, chętnie opowiada o swojej rodzinie. Były muzyk ma trzy córki - Julię, Polę i Hanię. Wszystkie jego pociechy bardzo wspierają tatę w politycznych decyzjach i wyborach. Nie inaczej jest z żoną, która od lat stoi murem za mężem. 9 lutego świętowali perłową rocznicę ślubu. Z tej okazji Paweł Kukiz zamieścił archiwalne zdjęcia.

Zobacz wideo Paweł Kukiz: Nie traktuję tego expose poważnie. To ściemnianie

Paweł Kukiz świętuje 30. rocznicę ślubu

Paweł Kukiz postanowił uczcić wyjątkowy dzień i na oficjalnym profilu na Facebooku opublikował wpis, który opatrzył dawnymi fotografiami. Widzimy na nich nie tylko zdjęcia z ceremonii zaślubin, ale i te z pierwszych chwil z córkami.

30 lat minęło jak jeden dzień - napisał.

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji.

Wspaniałych kolejnych lat w szczęściu i miłości.
Ja to tak powiem szczerze, im starszy, tym przystojniejszy. Jak widać, po latach wizerunek się zmieniał na plus. Jedynie włosów ubywało.
Gratulacje! Wszystkiego najlepszego na co najmniej tyle samo - komentowali.

Warto dodać, że Małgorzata Kukiz jakiś czas temu udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o kulisach życia z Pawłem. Okazało się, że znają się już od studiów.

Podrzucał mi książki do internatu i ukierunkowywał. Czytaliśmy Gombrowicza, Tyrmanda, Stachurę, Wojaczka. Potem dyskutowaliśmy. Paweł przygotowywał mnie nawet do matury. Tak się zaczęła nasza wspólna przygoda, która trwa do dziś. Od dziecka trzymamy się za ręce - mówiła jego żona w wywiadzie dla “Faktu”.

My również dołączamy się do życzeń.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.