Marina na wakacjach w Dubaju. Trzyletni Liam pluska się w basenie. Ale wyrósł!

Marina wybrała się na wakacje z trzyletnim Liamem. Widać, jak chłopiec bawi się w wodzie, a mama coraz odważniej pokazuje syna na swoim InstaStory.

Marina obecnie przebywa w Dubaju. Razem z Liamem Szczęsnym odwiedza piękne plaże, a uwiecznionymi widokami chętnie dzieli się na zdjęciach na swoim koncie na Instagramie. Tym razem pokazała też, jak z trzyletnim synem kąpie się w basenie. 

Marina w Dubaju z Liamem 

Marina kilka dni temu pokazała na swoim koncie w mediach społecznościowym kilka ujęć, na podstawie których widzimy, że obecnie przebywa na wakacjach w Dubaju. Po ostatnich przygotowaniach związanych z wydaniem nowej płyty Łuczenko najwyraźniej musiała zrobić sobie przerwę od obowiązków i udać się na zasłużone wczasy. Wygląda na to, że faktycznie wypoczywa w najlepsze, o czym może świadczyć opis, który pojawił się pod jednym ze zdjęć. Przyznała, że ma teraz "pozytywną aurę".

Doda, Emil Stępień, Cezary Pazura, Edyta PazuraEdyta Pazura i Cezary Pazura poznali się w pociągu. Jak zaczęły się związki gwiazd?

Moja dobra aura. Pozytywna, tak jak lubię... Czuję jej ciepły dotyk na skórze tak, jak krem.
 

Inne ujęcia, które pojawiły się na InstaStory Mariny faktycznie wskazują, że czuje się świetnie. Na zamieszczonym wideo w kostiumie wygina się w rytm swojej piosenki.

MarinaMarina instagram.com@marina_official

Przebywając w basenie uwieczniła momenty z Liamem, który chlapie się w wodzie. Standardowo jednak nie pokazywała jego twarzy. Mamy jednak wrażenie, że jesteśmy coraz bliżej momentu, gdy to się wreszcie stanie. Na jednym z ostatnich filmików widzimy chłopca z profilu. Sporo urósł, ma też urocze, kręcone włosy.

Liam SzczęsnyLiam Szczęsny instagram.com@marina_official

Marina ŁuczenkoMarina rzadko pokazuje się z bratem. Tym razem zrobiła wyjątek

Zobacz też: Marina pokazała zdjęcie sprzed jedenastu lat. Wtedy ważyła najwięcej. "Fatalna stylizacja, fryzura, make-up nie pomogły"

Zobacz wideo Marina i jej rozmowy z "małym geniuszem"
Więcej o: