Marina pokazała zdjęcie sprzed jedenastu lat. Wtedy ważyła najwięcej. "Fatalna stylizacja, fryzura, make-up nie pomogły"

Marina zdecydowała się wziąć udział w słynnej na Instagramie zabawie. Fani poprosili ją o zdjęcie, na którym waży najwięcej.

Marina pokazała na swoim koncie na Instagramie nigdy wcześniej niepublikowane zdjęcie. Pochodziło z 2010 roku i trzeba przyznać, że wokalistka prezentowała się zupełnie inaczej niż obecnie. 

Marina pokazała zdjęcie z młodości

Marina wzięła udział w zabawie na Instagramie, która ostatnio cieszy się dużym zainteresowaniem wśród gwiazd. Fani mają okazję poprosić ich o zdjęcia z konkretnego momentu w życiu, ze wskazaną osobą albo w danym stanie emocjonalnym. Wokalistka została zapytana o to, kiedy jej waga wskazywała największą liczbę kilogramów, oczywiście nie licząc okresu ciąży. Marina pokusiła się o ujęcie sprzed prawie jedenastu lat.

Marina, Wojtek i Liam SzczęśniPodejrzewano kryzys, ale Marina wreszcie pokazała wideo z Wojtkiem Szczęsnym

2010, studio "Dzień dobry TVN", występ z moim singlem "Glam pop". Tutaj ważyłam ponad swoją normę, gdzie teraz np. 50/52 kilogramów, wtedy 57 - podpisała zdjęcie Marina.

Zdradziła, że ważyła wtedy od pięciu do siedmiu kilogramów więcej niż obecnie. Miała wówczas dwadzieścia lat i promowała swój singiel "Glam pop". Wokalistka nie była zadowolona ze swojego ówczesnego wyglądu. Twierdziła, że nie tylko dodatkowe kilogramy sprawiały, że wyglądała gorzej, ale nie popisała się też stylizacją, która tylko uwydatniała "mankamenty". 

Fatalna stylizacja, fryzura, make-up nie pomogły - dodała.

MarinaMarina instagram.com@marina_official

MarinaSmutna Marina rozmyśla na pokładzie prywatnego odrzutowca. Internauci apelują: Doceniaj swoje życie bardziej!

Wydaje się, że Marina jest dla siebie zbyt surowa. Wyglądała wtedy adekwatnie do wieku - co prawda nie tak stylowo jak dziś, ale trudno tu mówić o "wpadce". Przesadza?

Zobacz też: Refleksyjna Marina tańczy w bikini i ujawnia, że w życiu wszystko osiągnęła dzięki afirmacjom i popularnej książce

Zobacz wideo Marina chwali się, że Liam śpiewa jej piosenki
Więcej o: