Marina długo nie publikowała nic z mężem, co niepokoiło fanów. Teraz uciszyła plotki i dodała nagranie z Wojtkiem Szczęsnym

Marina od jakiegoś czasu nie publikowała zdjęć z Wojtkiem Szczęsnym. Ostatnio na Instagramie pokusiła się jednak o rodzinne wideo z mężem i synem, Liamem. Widać, jak mężczyzna uczy dwulatka gry w piłkę.

Marina mimo regularnej aktywności na Instagramie, ostatnio unikała wrzucania zdjęć z mężem, Wojtkiem. Teraz jednak, po krótkiej przerwie, piłkarz znów zagościł na jej InstaStory. Widać, jak bawi się z Liamem Szczęsnym.

Zobacz wideo Marina pokazała, jak Liam gra z Wojtkiem Szczęsnym w piłkę

Marina nagrała zabawy Wojtka z Liamem

Marina codziennie pokazuje swoim fanom, w jaki sposób spędza czas z synem, Liamem Szczęsnym. Gdy niedawno zniknęła z mediów społecznościowych, jej obserwatorzy byli szczerze zaniepokojeni. Atmosferę jeszcze bardziej podgrzały zdjęcia zapłakanej wokalistki, które zrobili jej paparazzi na placu budowy nowego domu. Sama zainteresowana po czterech tygodniach wróciła do sieci i nieco uspokoiła internautów. Nie przyznała jednak, co było powodem jej nieobecności - podejrzewano, że może chodzić o kryzys w małżeństwie.

Wojciech Szczęsny z LiamemWojciech Szczęsny gra z synem w piłkę. "Ten mały chłopiec ma talent"

Widać jednak, że wszystko wróciło do normy. Na jej koncie znowu pojawił się Wojtek Szczęsny, który zresztą wyglądał na całkiem zadowolonego. Na nagraniu, które wrzuciła na Instagrama widać, jak razem z tatą chłopiec gra w piłkę. 

Tato, zepsułeś moją piłkę. Obroniłeś - powiedział dwulatek.

W dalszej części chłopiec jest zdecydowanie bardziej usatysfakcjonowany grą z tatą, bowiem udało mi się strzelić gola.

GOOOOOOOOOL - krzyczy chłopiec.

Meghan Markle, HarryMeghan Markle poroniła. "Ściskając swoje pierworodne dziecko, czułam, że tracę drugie"

W dalszej części wideo widać, jak chłopiec tańczy w rytm ukraińskiej piosenki puszczonej przez Marinę. W tle rodzice wydają się szczerze dumni z wyczynów Liama. Uroczy widok?

Marina z Liamem i Wojtkiem SzczęsnymMarina z Liamem i Wojtkiem Szczęsnym instagram.com@marina_official

Zobacz też: Marina Łuczenko nagrała śpiewającego Liama. Dwulatek wykonuje bardzo znany utwór. Zdecydowanie odziedziczył talent po mamie

Więcej o: