Monika Ordowska świętuje urodziny męża milionera. "Chciałabym, żeby każda dziewczyna miała tyle szczęścia, co ja"

Monika Ordowska zamieściła na Instagramie nowe zdjęcie z mężem milionerem, a to z okazji jego urodzin. Była dziewczyna Piotra Zelta rozpływa się nad nową miłością.

Monika Ordowska zasłynęła w polskim show-biznesie w 2012 roku, gdy zaczęła się spotykać z Piotrem Zeltem. Ich relacja budziła sporo kontrowersji ze względu na sporą różnicę wieku, a także poprzedni związek aktora. Niedługo później celebrytka zaszła w ciążę, co również wzbudziło sporo emocji w mediach, a był to dopiero początek medialnej burzy. Mleko się rozlało, gdy wyszło na jaw, że biologicznym ojcem jej dziecka jest model Rafał Sieradzki. Od momentu, kiedy prawda wyszła na jaw, kobieta nie utrzymuje kontaktów z aktorem. Aktualnie Monika Ordowska mieszka w Stanach Zjednoczonych. Prawie dwa lata temu wyszła za mąż za milionera i u jego boku wiedzie sielskie życie.

Monika OrdowskaKim jest Monika Ordowska? Była dziewczyna Piotra Zelta podbija USA

Monika Ordowska świętuje urodziny męża milionera

Monika Ordowska chętnie pokazuje swoje luksusowe życie w mediach społecznościowych. Tym razem zamieściła wspólne zdjęcie z mężem z okazji jego urodzin. Celebrytka rozpływa się nad swoim nowym ukochanym.

Zaczęło się szalenie, ale za kilka miesięcy będziemy obchodzić naszą drugą rocznicę. Wygląda na to, że nam się udało. Jesteś opiekuńczy, kochając, pracowity, uczciwy, lojalny, sprytny, ambitny. Masz dobre serce, pomagasz wielu ludziom. Jesteś niesamowitą osobą, w której pobliżu wszyscy chcą być, osobą, która stawia zawsze innych na pierwszym miejscu. Chciałabym, żeby każda dziewczyna miała tyle szczęścia, co ja. Codziennie otrzymuje kwiaty, komplementu, wsparcie, miłość, motywacje i moc do robienia wszystkiego, o czym marzę. Kocham Cię i dziękuję za podzielenie się ze mną swoim życiem. Wszystkiego najlepszego - napisała w urodzinowym poście.
 

Wiedzieliście, że z niego aż taki skarb? Moniak Ordowska zamieściła sporo wspólnych zdjęć z mężem, które możecie zobaczyć w naszej galerii.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu