Agnieszka Kaczorowska z córką na spacerze. Internautka: W ciąży ciągniesz sanki? Złośliwie jej odpowiedziała

Agnieszka Kaczorowska zabrała Emilkę na jej pierwsze sanki w życiu. Co prawda nie było ślizgania się z górki, ale rodzice stanęli na wysokości zadania i ciągnęli córkę. Internauci mieli wątpliwości, czy ciężarna Agnieszka powinna to robić.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela spodziewają się drugiego dziecka. Para ma już córkę Emilkę, a kolejną ciążą gwiazda "Klanu" pochwaliła się niedawno w wywiadzie dla magazynu "Party". Fani dostrzegli krągłości jeszcze przed oficjalnym komunikatem Kaczorowskiej, a o swoich podejrzeniach informowali pod zdjęciami na jej Instagramie. Aktorka jednak konsekwentnie je ignorowała i nie odpowiadała na komentarze. 

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska ma dosyć hejtu w sieci. "Czy naprawdę musimy napędzać koło nienawiści?"

Agnieszka Kaczorowska na sankach z córką i mężem

Aktorka wyznała, że pierwsze tygodnie ciąży nie należały do najprzyjemniejszych. Miała nudności i wyjątkowo dużo spała. Na szczęście ukochany mąż dawał jej ogromne wsparcie i opiekował się córką, by Agnieszka mogła dojść do siebie. Jak widać, aktorka czuje się już zdecydowanie lepiej, bo w sobotnie popołudnie podzieliła się z fanami rodzinnymi zdjęciami wykonanymi podczas zimowego spaceru. Kaczorowska i Pela zabrali córkę na jej pierwsze sanki w życiu.

Pierwsze sanki w życiu Emiśki zaliczone. Na szczęście nie jest jeszcze wymagająca co do prędkości... Tylko jak tu teraz namówić ją na powrót do domu? - napisała Agnieszka.
 

Na drugim zdjęciu widzimy, że i ona sama zdecydowała się ciągnąć córkę. W komentarzach pojawiły się wątpliwości, czy oby na pewno powinna to robić, będąc w ciąży.

W ciąży ciągniesz sanki, czy to tylko dla zdjęcia na Insta?

Agnieszka Kaczorowska wdała się w dyskusję.

Sanki są ultralekkie. Fakt, że mąż ciągnął je znacznie więcej, ale nie widzę problemu, żebym i ja je ciągnęła... Jeżeli kobieta w ciąży nie ma zaleceń, aby leżeć, to nawet wskazane jest aby się ruszała! - odpowiedziała.

To jednak nie koniec, bo kobieta dalej drążyła temat, zarzucając, że w takim razie Agnieszka Kaczorowska jedynie zapozowała do zdjęcia z sankami, a cały post zwyczajnie jest sponsorowany.

Następnym razem zaproszę panią na spacer i postoi pani ze stoperem, licząc, kto ile ciągnął sanki... Jeśli to dla pani takie ważne, ok? (...) Muszę panią bardzo zdziwić, gdyż zdjęcie nie jest sponsorowane. Jest też wrzucone z czystej radości czasu z rodziną. Proszę szukać dziury w całym w swoim życiu... Chyba że nie ma czego szukać, bo jest bardzo dziurawe - dogryzła fance.

Nic dziwnego, że Agnieszka Kaczorowska ma dość krytycznych komentarzy.

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska chwali się brzuchem ciążowym. "Zdrowo rosnę"

Więcej o: