Agnieszka Kaczorowska pozuje z Emilką w łazience i wspomina o jej fryzurach. Fani są oczarowani jej włosami. "Ale długie!"

Agnieszka Kaczorowska pokazała na Instagramie wspólne zdjęcie z córką i zdradziła przy okazji, że ta powoli zaczyna się już buntować.

Agnieszka Kaczorowska od prawie dwóch lat spełnia się w roli mamy. Aktorka niespełna tydzień temu podzieliła się kolejną radosną nowiną, że spodziewa się drugiego dziecka. Przy okazji zaznaczyła, że gratulowanie ciąży jeszcze przed jej ogłoszeniem uważa za bardzo niestosowne. Sama zainteresowana regularnie relacjonuje swoje macierzyństwo w mediach społecznościowych. Tym razem opowiedziała nieco o swojej córce Emilce. Jak się okazuje, ta już zaczyna się buntować.

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska spodziewa się dziecka. Fani już wcześniej zauważyli ciążowe krągłości. Aktorka: Może to skrzywdzić kobietę

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, że jej córka zaczyna się buntować

Agnieszka Kaczorowska chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z córką, jednak konsekwentnie nie pokazuje jej twarzy. W najnowszym poście możemy zobaczyć, jak mama z córką rozmyślają przy wannie nad wybraniem odpowiednich kosmetyków do kąpieli. Przy okazji fani aktorki mogli dowidzieć się, że mała Emilka już zaczyna wyrażać własne, stanowcze zdanie, jeśli chodzi o fryzurę.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska w ciążowej sesji. Mamy komentarz tancerki. "Uważajcie o czym marzycie"

Teraz przy jakimkolwiek wyborze zaczyna się bardzo liczyć zdanie Emilki. Choć na szczęście co do ciuchów się jeszcze nie buntuje...tak fakt, czy robimy palemkę, czy zakładamy spinkę, czy raczej chodzimy potargane, to zdecydowanie jej decyzja. Co do kosmetyków do kąpieli, to też już sobie wybiera sama... a ja jej po prostu podsuwam to, co wiem, że będzie dla niej bezpieczne... - czytamy pod postem.
 

Fani zachwycili się włosami Emilki.

Ale długie już te włosy!
Tak, włosy naprawdę długie.
Śliczna ta twoja córeczka - piszą w komentarzach.

Na zdjęciu Agnieszka Kaczorowska zapozowała z Emilką w łazience. Gwiazda ma na sobie luźny sweter, więc nie widać jej ciążowych krągłości. 

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?

ZOBACZ TEŻ: Martyna Gliwińska chwali się "domowym biurem", które znajduje się w stylowym salonie. "Wszystko kręci się wokół Kazika"

Więcej o: