Agnieszka Kaczorowska ma dosyć hejtu w sieci. "Czy naprawdę musimy napędzać koło nienawiści?"

Agnieszka Kaczorowska na swoim instagramowym profilu wypowiedziała się na temat hejtu w sieci. Gwiazda zwróciła uwagę na rosnące napięcia w społeczeństwie i dawanie upustu swoim emocjom w mediach społecznościowych.

Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieli się zdjęciami i swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Tym razem poruszyła bardzo ważny temat. Aktorka, znana z roli Bożenki w serialu "Klan", wypowiedziała się na temat rywalizacji i hejtu w sieci. Martwi ją, że ludzie wzajemnie się krytykują, według niej tylko po to, żeby wzbudzić w czytających jak najwięcej emocji - głównie tych negatywnych.

Agnieszka Kaczorowska: Czy naprawdę nie możemy pozwolić żyć ludziom tak, jak chcą?

Aktorka w swoim poście zwraca uwagę, że społeczeństwo zaczęło ostatnio mocno ze sobą rywalizować. Jedni uważają się lepsi od drugich. Nie szanujemy poglądów innych i zabraniamy im żyć tak, jak chcą.   

Ciągle ktoś stara się w mediach udowodnić, jak to on jest lepszy i mądrzejszy... obecnie bardzo modny jest temat wyjazdów za granicę. Wkradła się jakaś dziwna rywalizacja, choć w sumie nie powinno mnie to dziwić.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska chwali się brzuchem ciążowym. "Zdrowo rosnę"

Jeden czuje się lepszy, bo nie będzie wrzucać żadnych zdjęć, a drugi góruje, bo robi pełną relację i zasięgi wzrastają. Kolejny sarkastycznie doda krótki wpis i jedno zdjęcie, tak żeby tylko podkreślić, że więcej wrzucać "nie chce", a kolejny skrytykuje WSZYSTKICH wyjeżdżających od góry do dołu. Od lekkich szpilek wbijanych mimochodem po otwartą krytykę, aby podjudzić emocje czytającego odbiorcy.
Mówi się dużo o hejcie. A to wszystko, co ostatnio czytam, jest o tak silnym ładunku negatywnych emocji, że bardzo do hejtu zachęca... nie podoba mi się to. Czy naprawdę nie możemy pozwolić ludziom żyć jak chcą? Jeśli mają ochotę i możliwości wyjazdu pod palmy, to niech jadą! Jeśli chcą robić relacje to niech robią, bo myślę, że wielu ludziom, którzy nie maja w sobie zawiści i zazdrości, miło się patrzy na słoneczko choćby na zdjęciach (ja lubię).
 

W dalszej części wpisu Agnieszka Kaczorowska zauważa, że konstruktywna krytyka nie występuje w internecie, a pojawiają się głównie oceny, oskarżenia i negatywne komentarze. W tych trudnych czasach powinniśmy się wzajemnie wspierać, a nie wytykać sobie wzajemnie błędy. Gwiazda prosi swoich fanów, aby świecili przykładem i “emanowali dobrem”. 

Sytuacja w kraju i na świecie dla wielu jest niełatwa, ale czy naprawdę musimy napędzać koło nienawiści, bo ktoś odpoczywa, gdzie świeci słońce? […] Naprawdę powinniśmy się wszyscy wspierać, a nie ciągle wytykać sobie, oskarżać, hejtować, krytykować... Zaraz ktoś napisze, że to jest konstruktywna krytyka. Bardzo Was przepraszam, ale RZADKO, jak nie nigdy, taka krytyka występuje w sieci. 

Aga Kaczorowska opublikowała zdjęcie z Emilką. Jest już duża!Agnieszka Kaczorowska dawno nie pokazywała córki. Opublikowała nowe zdjęcie. Emilka jest już duża!

Chcę jednak poprosić choćby Was, bo wiem, że obserwuje mnie duża grupa inteligentnych, wrażliwych i dobrych ludzi, żebyśmy emanowali dobrem. […] Żyjmy tak, jak uważamy, że jest w porządku i po prostu sami bądźmy przykładem. Piszmy o swoich poglądach w oparciu o swoją wiedzę, ale zostawmy w spokoju innych.
Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska: "Mnie przeraża i martwi wszystko, co się dzieje w naszym kraju

Zgadzacie się ze słowami gwiazdy "Klanu"?