Krychowiak kończy 31 lat, a Szczęsny wyśmiewa go na urodzinowym nagraniu: Jaki kraj, taki Beckham. Dalej jest lepiej!

Grzegorz Krychowiak 29 stycznia obchodził urodziny. Z tej okazji na jego koncie na Instagramie pojawiło się zabawne nagranie z udziałem kolegów z drużyny i ukochaną Celią. Na wideo widzimy wymianę zdań między nim a Wojciechem Szczęsnym.

Grzegorz Krychowiak w piątek 29 stycznia obchodził swoje 31. urodziny. Piłkarz pochwalił się z tej okazji nietypowym prezentem. Wrzucił do sieci wideo pełne zabawnych ujęć z komentarzem. Na nagraniu widać także Wojciecha Szczęsnego i ukochaną Celię Krychowiak. Jesteście ciekawi?

Grzegorz Krychowiak na zabawnym nagraniu z okazji urodzin

Grzegorz Krychowiak w piątek obchodził swoje 31. urodziny. Mimo że mieszka z żoną, ona zdecydowała się złożyć mu życzenia także w sieci, gdzie uroczo zwróciła się do ukochanego. To jednak nie jedyne ujęcia, które z okazji urodzin trafiły do internetu.

Celia KrychowiakCelia Krychowiak i jej zwykłe popołudnie. Spaceruje po Paryżu z torebką, za którą można kupić mieszkanie...

Na profilu piłkarza na Instagramie zobaczyliśmy wideo, na którym pojawiły się zabawne momenty z jego życia. Nie wiadomo, kto jest autorem filmiku, ale trzeba przyznać - zrobił to po mistrzowsku. Najwięcej ujęć pochodzi ze spotkań w gronie innych piłkarzy reprezentacji Polski, dlatego obstawiamy, że to któryś z kolegów pokusił się o taki prezent dla Krychowiaka.

Na filmiku widzimy, jak piłkarz mówi o sobie w zabawny, ale niezbyt błyskotliwy sposób.

W wolnych chwilach kopię piłkę .
Przeszedł czas na czasy Krychowiaka.
Krychokop.
Dla mnie presja jest jak dla ryby woda.
Strzeliłem jedną czy dwie, już nawet nie pamiętam.
Jaki kraj taki Beckham - słyszymy na nagraniu.

Wideo na profilu Grzegorza KrychowiakaWideo na profilu Grzegorza Krychowiaka instagram.com@grzegorz.krychowiak


Piłkarz w jednym z fragmentów wałkował ciasto i przy okazji nie omieszkał zasugerować, że to on lepiej radzi sobie w kuchni niż żona.

Bo ostatnio, jak Celia zrobiła pierogi, to była katastrofa.

Zobacz też: Celia o małżeństwie z Krychowiakiem: "Nie jest romantyczny, ale bardzo hojny". Zdradzili też, czy planują dzieci

Wideo na profilu Grzegorza KrychowiakaWideo na profilu Grzegorza Krychowiaka instagram.com@grzegorz.krychowiak

Z kolei inne ujęcie pokazuje, jak kolega Krychowiaka z drużyny, Wojtek Szczęsny opowiada komuś, że "z Grzegorza nie ma pożytku". I mówi to bardzo, ale to bardzo poważnie.

Przecież z Grześka w ogóle nie ma pożytku żadnego.

Wideo na profilu Grzegorza KrychowiakaWideo na profilu Grzegorza Krychowiaka instagram.com@grzegorz.krychowiak

Odpowiedzią na tekst jest zabawnie zmontowane ujęcie sugerujące, że Krychowiak odpowiada na to:

Miałem przyjaciela.

Ceelia Krychowiak  na wakacjachŻona Grzegorza Krychowiaka jadła spokojnie śniadanie, aż nagle pojawiła się... żyrafa. "I tak nie byłam głodna"

Życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz wideo Marek Koźmiński: Milik gaśnie, Krychowiak człapie
Więcej o: