Celia Krychowiak odwiedziła rodzinny dom w Paryżu. Salon przypomina pałac. Spójrzcie na te drogie dodatki

Celia Krychowiak wyjechała na "weekend" w środku tygodnia do Paryża. Pochwaliła się salonem w pałacowym stylu i drogimi dodatkami.

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak stanęli na ślubnym kobiercu w grudniu 2019 roku. Ślub wzięli w tajemnicy przed mediami. Oboje nie chcieli nieproszonych gości w postaci paparazzi, dlatego zdecydowali, że pochwalą się zmianą stanu cywilnego dopiero po fakcie. Zdjęcia z ceremonii opublikowali na swoich profilach na Instagramie. Co ciekawe, uroczystość była skromna, a panna młoda zrezygnowała z sukni ślubnej na rzecz białego garnituru.

ZOBACZ: Celia o małżeństwie z Krychowiakiem: "Nie jest romantyczny, ale bardzo hojny". Zdradzili też, czy planują dzieci

Celia Krychowiak wróciła do paryskiego domu na dwie doby. Pokazała salon. Robi wrażenie

Zarówno Celia, jak i Grzegorz, śledzą najnowsze trendy - te urodowe, modowe i wnętrzarskie. Ostatnio żona piłkarza pochwaliła się nowym lookiem - postawiła na modną grzywkę niczym Ania Lewandowska.

CZYTAJ TEŻ: Żona Krychowiaka chwali się nową fryzurą. Celia Jaunat ma teraz grzywkę jak "Lewa". Piłkarz jest zachwycony

We wtorek Celia Krychowiak opublikowała relację, w której zdradziła, że wróciła do paryskiego domu na dwie doby:

Powrót do domu na 48 godzin - czytamy.

Uwagę przyciąga pałacowe wnętrze, złote lustra, dzieła sztuki na ścianach, stylowe meble wypoczynkowe oraz ogromny, kryształowy żyrandol. Na profilu Celii pojawiło się także zdjęcie z sypialni, do którego pozuje w kozakach Yves Saint Laurent. Model "Niki zip" kosztuje około 6.5 tysiąca złotych. Na łóżku widzimy również torebkę Hermes Birkin z krokodylej skóry. Jej cena waha się w zależności od koloru i wielkości od 120 do nawet 300 tysięcy złotych. 

Sami zobaczcie.

 

Celia Krychowiak w ParyżuCelia Krychowiak w Paryżu instagram.com/celiajaunat

Celia Krychowiak w ParyżuCelia Krychowiak w Paryżu instagram.com/celiajaunat

Celia Krychowiak w ParyżuCelia Krychowiak w Paryżu instagram.com/celiajaunat

Więcej o: