Celia Krychowiak i jej zwykłe popołudnie. Spaceruje po Paryżu z torebką, za którą można kupić mieszkanie...

Celia Krychowiak opublikowała na swoim Instagramie najnowszą sesję zdjęciową. Żona reprezentanta Polski Grzegorza Krychowiaka ma słabość do drogich ubrań i dodatków. Tym razem pokazała się w oryginalnym płaszczu i torebce za ponad 700 tysięcy złotych.

Celia Krychowiak jest znana ze swojej miłości do mody. Swoją pasją Francuzka dzieli się ze swoim mężem. Grzegorz Krychowiak ma dwa butiki (w Warszawie i Poznaniu), w których sprzedaje garnitury szyte na miarę. Jego żona zajmuje się tam kolekcją dla kobiet. 

Zobacz wideo Celia Jaunat pokazała drogą kreację i ślubną obrączkę

Celia Krychowiak i torebka w cenie mieszkania

Ostatnio żona reprezentanta Polski pokazała zdjęcia z sesji na ulicach Paryża. Ubrana jest w bogato zdobiony płaszcz, skórzane spodnie i zamszowe kozaki za kolano, wybierała się na pokaz kolekcji jesień-zima 2021 marki Hermes. Uwagę przykuwa zwłaszcza ekskluzywna torebka, której cena wprost zwala z nóg.  

Celia KrychowiakCelia Krychowiak odwiedziła rodzinny dom w Paryżu. Salon przypomina pałac

Limitowany model torebki od marki Hermes - Birkin 20 Sellier Faubourg Brown - wyprodukowano jedynie w 50 egzemplarzach. Torebka wykonana ze skóry imituje fasadę słynnego sklepu marki mieszczącego się przy 24 Rue de Faubourg Saint Honore w Paryżu. Torebkę bardzo trudno zdobyć. Jej cena w sieci dochodzi nawet do blisko 200 tysięcy dolarów, czyli około 750 tysięcy złotych. Za tę cenę można kupić nawet mieszkanie!

 

Ślub Grzegorza Krychowiaka z Celią 

Para poznała się dziewięć lat temu. Francuzka była wtedy na praktykach w luksusowym salonie z wyposażeniem łazienek w swoim rodzinnym mieście Bordeaux. Reprezentant Polski przyszedł tam po kafelki.  

Ceelia Krychowiak  na wakacjachŻona Grzegorza Krychowiaka jadła spokojnie śniadanie, aż nagle pojawiła się... żyrafa. "I tak nie byłam głodna"

W 2017 piłkarz poprosił ukochaną o rękę, a w 2019 roku para wzięła ślub. Fani długo myśleli, że uroczystość odbyła się w Omanie, jednak niedawno małżonkowie wyznali, że pobrali się w Paryżu, a w Azji świętowali zmianę stanu cywilnego w gronie najbliższych. 

Więcej o: