Agnieszka Włodarczyk zdradza swoje ciążowe zachcianki. Były ogórki, teraz przyszła pora na coś zdecydowanie słodszego

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży. Aktorka niedawno poinformowała o obecnym stanie, a teraz coraz chętniej dzieli się szczegółami - pokazała na Instagramie swoje jedzeniowe upodobania.

W czwartek 28 stycznia Agnieszka Włodarczyk ogłosiła ciążę za pośrednictwem Instagrama. Opublikowała romantyczną fotkę z ukochanym i pokazała, że brzuszek już jest całkiem imponujących rozmiarów. Gdy tajemnica skrywana miesiącami w końcu wyszła na jaw, aktorka zaczęła opowiadać o swoich przemyśleniach na tym etapie życia. Zdradziła też jedną ze swoich jedzeniowych zachcianek.

Agnieszka Włodarczyk ma zachcianki w ciąży

Agnieszka Włodarczyk ogłosiła, że jest w ciąży. Razem z Robertem Karasiem udostępniła urocze zdjęcie, na którym partner obejmuje ją w talii, a ona pozuje z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Od tego czasu dostaje liczne gratulacje od fanów, którzy już od jakiegoś czasu zastanawiali się nad zmianą w wyglądzie Włodarczyk. Wygląda na to, że aktorka przez kilka miesięcy ukrywała ciąże, bowiem wydaje się, że półmetek już za nią.

Robert Karaś wkrótce zostanie ojcemPartner Agnieszki Włodarczyk nie kryje wzruszenia. Robert Karaś już nie może się doczekać ojcostwa

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk instagram.com@agnieszkawlodarczykofficial

Od momentu, w którym poinformowała o powiększeniu rodziny, zaczęła także chętnie dzielić się swoimi przemyśleniami w obecnym stanie - zdradziła m.in. na co ma największą ochotę. Okazuje się, że to ogórki są jedną z ciążowych zachcianek Włodarczyk.

 Jak będę miała wenę, to opowiem wam o mojej tęsknocie za ogórkami kiszonymi na wyspie Gili, które było ciężko dostać.

Agnieszka Włodarczyk jest w ciążyWłodarczyk sprytnie ukrywała ciążę pod luźnymi sukienkami, ale fani i tak się jej dopatrzyli!

Kilka godzin temu na jej koncie pojawiło się również zdjęcie z którego wynika, że wybrała się do cukierni. Pokazała ujęcie, które sugeruje, że zdecydowała się na słodkie i tłuste pączki. Stwierdziła, że "nie będzie sobie żałować". I słusznie!

InstaStory Agnieszki WłodarczykInstaStory Agnieszki Włodarczyk instagram.com@agnieszkawlodarczykofficial

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk na urlopie z ukochanym. Fanka: Widać brzuszek. Najnowsze zdjęcie w stroju kąpielowym nie uciszy plotek

Zobacz wideo Anna Samusionek na Strajku Kobiet nagrała policjanta: Miałam wrażenie, że dostanę w twarz
Więcej o: