Celine Dion wspomina męża w piątą rocznicę jego śmierci: Nie ma dnia, żebyśmy o Tobie nie myśleli

Celine Dion straciła ukochanego męża pięć lat temu. Rene Angelil zmagał się z rakiem i zmarł w wieku 73 lat. Z okazji rocznicy jego śmierci opublikowała wzruszający wpis na Instagramie.

Rene Angelil zmagał się z rakiem i zmarł, mając 73 lata. Nie od dziś wiadomo, że mąż dla Celine Dion był jedyną, prawdziwą miłością, dlatego piosenkarka już z nikim się nie związała i wiedzie życie samotnej matki. Z okazji piątej rocznicy śmierci ukochanego opublikowała wzruszający wpis na Instagramie. Strata nadal jest bolesna.

Maciej Orłoś, Celine DionMaciej Orłoś pokazał stare zdjęcie z... Celine Dion. Nie wiedział, jak wymawia się jej imię

Celine Dion wspomina męża w piątą rocznicę jego śmierci: Nie ma dnia, żebyśmy o Tobie nie myśleli

Celine Dion i Rene Agelil poznali się, gdy wokalistka miała zaledwie 12 lat. Dzieliło ich 26 lat różnicy. Mężczyzna początkowo został jej menedżerem. Od samego początku wspierał ją i wierzył w nadchodzącą karierę w takim stopniu, że zdecydował się zastawić własny dom, aby opłacić wydanie płyty oraz trasę koncertową po Japonii, Kanadzie i Europie. Pojawiające się między nimi uczucie skomplikowało sprawę. Ze względu na różnicę wieku para zdecydowała się ukrywać związek, co było bardzo trudne dla wokalistki. W 1994 Celine i Rene w końcu wzięli upragniony ślub. Wokalistka wielokrotnie mówiła, że mąż był miłością jej życia. Źle znosiła jego walkę z rakiem oraz odejście. Teraz na Instagramie postanowiła wspomnieć męża w piątą rocznicę śmierci. Opublikowała wzruszający wpis. 

René, minęło już pięć lat… Nie ma dnia, żebyśmy o tobie nie myśleli. Zwracamy się do Ciebie teraz bardziej niż kiedykolwiek, abyś nas prowadził, chronił i nadal nad nami czuwał. Modlimy się, abyś rozświetlił swoją miłością cały świat, na wszystkich tych, którzy w tej chwili stoją w obliczu niesamowicie trudnych czasów. Jesteś w naszych sercach i na zawsze w naszym życiu. Kochamy Cię, Celine, René-Charles, Nelson i Eddy - napisała.
 

Celine Dion, Thomas DoddMężczyzna po alkoholu zmienił nazwisko na Celine Dion. "Nie byłem świadomy, że to zrobiłem"

Zobacz wideo Zapraszamy na koncerty Céline Dion

W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów oraz wsparcia. Internauci nie mogą wyjść z podziwu, jak wielka miłość połączyła tę dwójkę.

Więcej o: