Celine Dion na świątecznym zdjęciu z trzema synami. Diwa bardzo rzadko pokazuje publicznie dorastające pociechy

Celine Dion to nie tylko ikona estrady, ale też matka trzech synów. Z okazji świąt pokazała ich wspólne zdjęcie.

Śmiało można powiedzieć, że życie zawodowe Celine Dion to pasmo niekończących się sukcesów. Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby piosenki "My Heart Will Go On" z filmu "Titanic" w jej wykonaniu. Niestety jeśli chodzę o sferę rodzinną, to Kanadyjka miała mniej szczęścia. Zwłaszcza w ostatnich latach. Na początku 2016 roku diwa pochowała swojego męża René Angélil. Zaledwie dwa później zmarł brat Dion. Następnie gwiazda przez kilkanaście miesięcy borykała się z zaburzeniami słuchu. Wiele wskazuje jednak na to, że w życiu Celine po długiej burzy wreszcie pojawiło się słońce.

Celine Dion pozuje z synami

Ptaszki świerkają, że od jakiegoś czasu Celine Dion znów jest szczęśliwie zakochana. Wokalistka wróciła też do nagrywania. W ubiegłym roku premierę miała jej dwunasta już płyta "Courage", która bardzo dobrze się sprzedała. Priorytetem gwiazdy są jednak dzieci. Owocem jej małżeństwa w René Angélilim są trzej synowie: 19-letni Réne-Charles oraz 10-letnie bliźniakami Nelson i Eddy. Diwa rzadko publikuje w sieci zdjęcia w gronie najbliższych. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia zrobiła jednak wyjątek i pochwaliła się kadrem z dorastającymi pociechami. Cała czwórka pozuje na tle zdobnie ubranej choinki i ma na sobie identyczne jednoczęściowe piżamy w gwiazdki.

 
Niech ten okres świąteczny przyniesie wam wszystkim dary miłości, pokoju, dobrego zdrowia i obietnicę jaśniejszych dni w nadchodzącym Nowym Roku! - czytam obok rodzinnej fotki Dion z synami.

Dobrze widzieć, że Celine Dion znów jest szczęśliwa. Swoją drogą, który z synów najbardziej przypomina swoją sławną mamę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.