Celine Dion na sylwestrze w Polsacie. Gwiazda zrobiła niezwykłą niespodziankę polskim fanom

W maju Celine Dion wystąpi w Polsce, ale znacznie wcześniej, bo 31 grudnia, postanowiła zrobić fanom niespodziankę i... "pojawiła się" podczas sylwestra w Polsacie.

Celine Dion to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Jej płyty od lat sprzedają się jak świeże bułeczki, a każdy kolejny singiel staje się wielkim hitem. Gwiazda, która kilka miesięcy temu wydała nowy album, rozpoczęła jego promocję. W maju odwiedzi nasz kraj, a podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów złożyła noworoczne życzenia fanom. 

Celine Dion na sylwestrze w Polsacie

51-letnia gwiazda za pięć miesięcy zagra u nas aż dwa koncerty. 23 maja wystąpi w Łodzi, a 25 w Krakowie. Choć bardzo drogie bilety (za najdroższy należało zapłacić prawie 3 tys. złotych) sprzedały się bardzo szybko, Celine postanowiła przypomnieć o sobie polskim fanom. Artystka zrobiła niespodziankę i podczas sylwestra emitowanego w Polsacie, przesłała noworoczne życzenia. 

Dziś wyjątkowy dla nas wszystkich dzień. Kocham was, dbajcie o siebie! - mogliśmy słyszeć. 

To naprawdę piękny gest z jej strony. Jeśli ktoś jeszcze nie zakupił biletu, zachęcamy, by zrobił to jak najszybciej. Show, jakie Celine daje na scenie, zawsze jest niezapomniane. 

CW

Oficjalne nagranie promujące koncerty Celine Dion w Polsce. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.