Hanna Zborowska mieszkała przez lata w Brazylii. Teraz rozstała się z mężem i zdobywa sławę w Polsce. Czym się zajmuje?

Hanna Zborowska przez wiele lat żyła w cieniu sławy swojej młodszej siostry. Kobieta nie poszła w ślady rodziców, porzuciła myśl o zostaniu aktorką i funkcjonowaniu w show-biznesie. Teraz wszystko może się zmienić, bo Hanna rozwija swoją działalność w Polsce.

Zdobycie sławy jest pojęciem względnym. W dzisiejszych czasach można ją przeliczać na liczbę followersów na Instagramie lub ogólną rozpoznawalność, która rzadko wiąże się z jakąkolwiek wartą uwagi działalnością zawodową. Porównując internetowe zasięgi obu sióstr Zborowskich, niewątpliwie w tym zestawieniu wygrywa Zofia z około 350 tysiącami obserwatorów na Instagramie. Mniej, bo ponad sto tysięcy fanów na profilu uzbierała Hanna, jednak ostatnie wydarzenia w jej życiu sprawiły, że coraz częściej pojawia się w mediach. Czym na co dzień zajmuje się starsza córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej? Od lat mieszkała w Brazylii i pełniła ważną funkcję w ambasadzie. 

Hanna Zborowska chwali się premierą ebooka

Hanna Zborowska studiowała prawo na Uniwersytecie w Salamance. To właśnie tam poznała swojego przyszłego męża Daniela Nevesa. Para zamieszkała razem w Brazylii i doczekała się narodzin dwóch córek. Siostra Zofii razem z ukochanym i teściową prowadzili firmę pośredniczącą w zakupach nieruchomości. Dodatkowo Hanna pełniła funkcję honorowego konsula przy ambasadzie Polski. 

Kilka miesięcy temu w mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze symptomy kryzysu w związku Zborowskiej i Daniela Nevesa. Teraz kobieta oficjalnie potwierdziła rozstanie. 

Cały czas płakałam. Cała odpowiedzialność spadła na mnie i do tego rozwód. To był krytyczny moment. Mam 38 lat i zaczynam życie od zera - mówiła w wywiadzie dla tygodnika "Na Żywo".

Hanna konsekwentnie dąży do stworzenia lepszej przyszłości. Na świąteczno-noworoczny czas wróciła do Polski, by pobyć z rodziną. Stary rok pożegnała słowami: 

Najwyższy czas przestać się patrzeć wstecz... Hasztag i ch*j. 

Obecność w kraju może przyczynić się do tego, że starsza z sióstr Zborowskich zyska większą rozpoznawalność. Coraz prężniej działa na Instagramie, publikując nie tylko kadry z życia prywatnego, ale również promując swój nowy projekt. Kobieta wydała ebook o Brazylii. 

 
Kochani, ciągle nie wierzę w to, że ten ebook powstał! Dziękuję Wam za to, że zawieszacie serwery i kupujecie hurtowo! Ale najbardziej Wam dziękuję za to, że jesteście, wspieracie mnie, pomagacie, a jak trzeba to sprowadzacie na ziemię - napisała w poście. 

Co więcej, podobnie jak znana siostra, Hanna ma na swoim koncie również przygodę z telewizją. Jesienią na antenie Travel Channel wystartował program "Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń", w którym to Zborowska pełniła funkcję prowadzącej. 

Zobacz wideo Romantyczny fragment z wesela Zborowskiej i Wrony!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.