Weronika Rosati świętuje urodziny. Są przygotowania, obłędny tort i prezenty. Dodała też słowa mądrości: F*ck it - jestem sobą i będę sobą

Weronika Rosati świętowała swoje 37. urodziny. Rodzinną imprezę udokumentowała na InstaStories. Nie zabrakło bezowego tortu i tańców z małą Elizabeth.

Weronika Rosati w sobotę świętowała swoje 37. urodziny. Z powodu pandemii koronawirusa aktorka nie mogła zorganizować hucznej imprezy, dlatego ten szczególny dzień spędziła w gronie najbliższych w Warszawie. Urodzinowe świętowanie zrelacjonowała na InstaStories, gdzie pokazała między innymi piękny tort i gustownie urządzone wnętrza.

Weronika RosatiWeronika Rosati zdradziła wiele niepublikowanych wcześniej faktów. "Byłam parokrotnie zaręczona"

Weronika Rosati świętowała 37. urodziny. Rodzinną imprezę zrelacjonowała na InstaStories

Aktorka bardzo skrupulatnie zrelacjonowała swoje urodziny. Udostępniła zdjęcie z przygotowań do rodzinnego przyjęcia, na którym zapozowała ze złotymi płatkami pod oczami. Weronika podzieliła się też fotografiami swoich rodziców: Dariusza i Teresy Rosati. Na urodzinowej imprezie nie zabrakło tańców z małą Elizabeth, która razem z mamą przytupywała w rytm muzyki.

Weronika RosatiWeronika Rosati Instagram/weronikarosati

Screen z InstaStory Weroniki RosatiScreen z InstaStory Weroniki Rosati Instagram/weronikarosati

Rosati pochwaliła się w relacji także życzeniami od znajomych, zdjęciami z przyjaciółmi oraz licznymi prezentami. Aktorka dostała kremowe róże, płytę Lany Del Rey oraz kilka płyt z filmami. 37-latka długie styczniowe wieczory będzie mogła spędzać w towarzystwie bohaterów takich obrazów jak "Włoskie wakacje" czy "Judy" z Renée Zellweger.

Screen z InstaStory Weroniki RosatiScreen z InstaStory Weroniki Rosati Instagram/weronikarosati

Zobacz wideo Weronika Rosati razem z córeczką pływała po weneckich kanałach

Mama małej Elizabeth wstawiła na instagramową tablicę zdjęcia, na których pokazała piękny bezowy tort ze świeczkami i napisem "Happy Birthday". Przy okazji pokazała też wnętrza domu w Warszawie. W pokaźnych rozmiarów przestrzeni znajdują się antyki, między innymi przeszklona witryna, obrazy oraz stylowe krzesła. Nie zabrakło też bogato udekorowanej choinki.

 
 

Przy jednym ze zdjęć zdecydowała się na odważne wyznanie:

Kochani, wasze życzenia urodzinowe to jakieś szaleństwo!!! Dziękuję, to jest super dzień. Jestem już w takim wieku, że zaczynam rozumieć powiedzenie, że młodość marnuje się na młodych. Czuję, że bardzo dużo przede mną i powiem wam, że z wiekiem moje życie jest coraz fajniejsze. Trochę doświadczeń i trochę łez dodało mi jeszcze większej siły i wytworzyło alert na tzw. "bullshit". Zaczynam też olewać to, co mi zatruwa życie i nie chce mi się już nic robić, co kradnie mi czas, a na co nie mam ochoty.

Aktorka przyznała, że przez wiele lat odczuwała presję:

Żyłam zawsze pod presja, kim powinnam być, kim nie powinnam być, jak mam postępować, a jak nie i na szczęście każdy rok mnie zbliża coraz bardziej do tego, by na to wszystko powiedzieć - F*ck it- jestem sobą i będę sobą, a komu się nie podoba, to byyyyyye – zakończyła wpis.

Weronika Rosati z córkąCórka Weroniki Rosati pozuje w ślicznej sukience w kwiatki. "Wybór skarpetek był Eli pomysłem"

Pod zdjęciami posypały się życzenia od fanów Weroniki. Zobaczcie w naszej galerii, jak Rosati spędzała swoje 37. urodziny. Czuć rodzinny klimat?

Więcej o: