Weronika Rosati odsłoniła idealny brzuch. Fani pod wrażeniem: Przepiękna

Weronika Rosati zapozowała na spacerze i, korzystając ze słonecznej pogody, odsłoniła bardzo zgrabny brzuch. Internauci nie mają wątpliwości. Są zachwyceni.

Weronika Rosati od ponad trzech lat jest szczęśliwą i spełnioną mamą. Aktorka, choć dzieli swoje życie pomiędzy Warszawę a Los Angeles, jest dla swojej córki nie tylko opiekunką, ale i - jak sama mówi - przyjaciółką. Gwiazda chętnie też prowadzi media społecznościowe, gdzie zdradza ciekawostki z życia prywatnego. Opowiada także o codzienności mieszkania po drugiej stronie oceanu. Teraz pokazała się w skąpym stroju, który odsłaniał jej brzuch. Internauci od razu pochwalili ją za odwagę.

MarinaSmutna Marina rozmyśla na pokładzie prywatnego odrzutowca. Internauci apelują: Doceniaj swoje życie bardziej!

Zobacz wideo Weronika Rosati razem z córeczką pływała po weneckich kanałach

Weronika Rosati odsłania brzuch

Weronika Rosati trzy lata temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Po tym czasie ciało aktorki już dawno wróciło do formy, zaś Weronika bez kompleksów pokazuje, jak jest szczupła. Przy okazji postanowiła pokontemplować prostotę codzienności w Stanach:

Zbliża się jedno z najważniejszych amerykańskich świat- Thanksgiving, czyli święto dziękczynienia. W ten czwartek ludzie siadają z najbliższymi do stołu i skupiają się na wdzięczności za to, co w życiu mają. Powiem szczerze, że do tej pory średnio ten dzień obchodziłam, ale zaczynam z wiekiem (i przez pandemię) coraz bardziej doceniać to święto. To fajne, że żyję w kraju, w którym jest dzień wdzięczności za to, co się ma- doceniam bardziej to wszystko, za co czuje się wdzięczna. Dziś np, chociażby za to, że mogę mieć taki piękny spacer - napisała pod zdjęciem.
 

Jednak to nie wdzięczność, a odsłonięty brzuch wzbudziły największe zainteresowanie w komentarzach. Nic dziwnego, że pod postem pojawiło się wiele komplementów i miłych słów. Weronika jest jedną z tych osób, które raczej nie przerabiają swoich zdjęć, a jej szczerość doceniana jest przez fanów:

Fajny brzuszek.
Cudnie wyglądasz.
Zazdroszczę słońca i figury - komentują fani.

A wam jak podoba się zdjęcie aktorki?

Meghan MarklePałac Buckingham skomentował poronienie Meghan Markle. "To bardzo osobista sprawa"