Weronika Rosati wyznaje: Byłam parokrotnie zaręczona. Do zdjęcia z porodówki załączyła smutny opis. "To był też czas osobistego piekła"

Weronika Rosati również podjęła się bardzo popularnego instagramowego wyzwania. Wiedzieliście, że aktorka był zaręczona kilka razy?

Coraz więcej polskich i zagranicznych gwiazd decyduje wziąć udział w popularnym, instagramowym wyzwaniu. Wśród nich znalazły się między innymi Kasia Tusk, która podzieliła się zdjęciem z porodówki czy Lara Gessler, która zdecydowała się pokazać, jak wyglądała w najtrudniejszym dla niej czasie. Do tego grona dołączyła również Weronika Rosati. Aktorka zaskoczyła swoją szczerością i zdradziła naprawdę wiele.

Bartłomiej TopaBartłomiej Topa wita 2021 rok w negliżu. Pozuje bez koszulki. "Masa już jest, teraz rzeźba"

Zobacz wideo Weronika Rosati i jej córeczka często odwiedzają Polskę

Weronika Rosati w instagramowym wyzwaniu, zdradziła wiele niepublikowanych wcześniej faktów

Aktorka zdecydowała się opublikować aż kilkadziesiąt zdjęć i szczerych odpowiedzi na prośbę fanów. Rosati zazwyczaj chroni swoją prywatność, jednak tym razem pozwoliła sobie na wiele więcej. Zdecydowanie największym zaskoczeniem jest odpowiedź na zadanie: Nikt nie wie o mnie tego, że... Weronika zdradziła, że była zaręczona kilkukrotnie.

Weronika RosatiWeronika Rosati instagram/weronikarosati

Aktorka oficjalnie potwierdziła zaręczyny tylko z Robertem Śmigielskim. Po pewnym czasie związku Weronika zdecydowała się opowiedzieć na łamach "Wysokich Obcasów", że była ofiarą przemocy domowej, a cała sprawa zakończyła się w sądzie.

Rosati opublikowała również zdjęcie z porodówki. To właśnie wtedy przeżywała ten bardzo trudny okres.

Najwspanialszy czas w moim życiu, bo urodził się mój skarb, ale to był też czas mojego osobistego piekła, musiałam sobie radzić. Pomagała mi mama dojść do siebie.

Barbara Kurdej-Szatan z mężem odpowiadają na hejtKurdej-Szatan z mężem apelują do hejterów: ludzie traktują zawód artysty, jak nie zawód

Weronika RosatiWeronika Rosati instagram/weronikarosati

Rosati zdradziła również, do jakiego przedszkola uczęszcza Elizabeth. Dziewczynka mówi głównie po angielsku, jednak z rodziną stara się komunikować po polsku.

Weronika RosatiWeronika Rosati instagram/weronikarosati

Poruszyły was wyznania Weroniki Rosati?

Więcej o: