Bartłomiej Topa wita 2021 rok w negliżu. Pozuje bez koszulki. "Masa już jest, teraz rzeźba"

Bartłomiej Topa opublikował pierwsze instagramowe zdjęcie w 2021 roku. Składając życzenia, pochwalił się sylwetką.

Bartłomiej Topa nigdy nie należał do gwiazd, które chętnie opowiadają o swojej prywatności. Aktor publikuje na Instagramie treści związane raczej z jego działalnością zawodową, dlatego niektórych może zaskakiwać fakt, że tym razem postanowił opublikować zdjęcie bez koszulki. W takiej "stylizacji" witał 2021 rok.

ZOBACZ TEŻPartnerka Bartłomieja Topy szczerze o bezpłodności. "Czułam się gorsza". Gabriela Mierzwiak nie mogła znieść widoku kobiet w ciąży

Bartłomiej Topa opublikował zdjęcie bez koszulki. Internautka patrzy na fryzurę

Wspomniane zdjęcie pojawiło się na profilu aktora 1 stycznia. Bartłomiej Topa złożył internautom noworoczne życzenia, przy okazji prezentując sylwetkę i pozując z pupilem pod pachą.

Szczęśliwego nowego roku 2021 - napisał skromnie.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy - fani dziękowali za życzenia. Niektórzy pokusili się o ocenę formy aktora i jego fryzury.

Masa już jest, teraz rzeźba.
No i uwielbiam Cię za to zdjęcie!
Bartek, kocham Cię za to zdjęcie. Czyli są jednak jeszcze ludziska na luzie, z humorem i z dystansem do siebie.
Kocham twojego stylistę-fryzjera!

Przy okazji publikacji tego posta, aktor pochwalił się fragmentem swojego salonu. Podczas jego urządzania postawił na pasiastą tapetę w kremowych kolorach. Na środku jednej ze ścian wisi obraz, przedstawiający górski zimowy krajobraz.

Bartłomiej Topa - życie prywatne

Aktor ma za sobą kilka związków - niespełna dwie dekady temu związany był z Agatą Rogalską, z którą ma syna - Antoniego. Bardziej medialna była sześcioletnia relacja Topy ze znaną aktorką, Magdaleną Popławską, z którą rozstał się w 2013 roku. Aktualnie gwiazdor spotyka się z prawniczką, Gabrielą Mierzwiak

POLECAMYIzabela Kuna wyznała, że od czasu studiów potajemnie kochała się w Bartłomieju Topie. "Przez to byłam pośmiewiskiem"

Więcej o: