Lara Gessler pokazała swoje stare zdjęcia. Na jednym z nich waży zaledwie 46 kg: Bardzo trudny czas

Lara Gessler wzięła udział w internetowej zabawie, która polega na publikowaniu zdjęć, o które proszą internauci. Tym sposobem dostaliśmy między innymi fotografię Lary z tatą, ze studniówki i z widocznym ciążowym brzuszkiem. Uwagę zwróciło jednak to, na którym Lara jest najchudsza.

Lara Gessler należy do grona dzieci sławnych rodziców, które poszło w ich ślady. Uwielbia gotować, realizuje się podczas wypieków i opisywania ich w książkach kulinarnych, a jej autorski przepis na ciasto drożdżowe powinien wypróbować każdy. Ostatnio jednak profilem córki Magdy Gessler zawładnęła Nena. Córka Lary i jej męża Piotra Szelaga przyszła na świat w październiku. Od razu stała się oczkiem w głowie rodziców.

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler odtworzyła ślubne zdjęcie z Piotrem Szelągiem. Tym razem dołączyła do nich Nena

Trzeba przyznać, że Lara i Piotr nie tylko świetnie sprawdzają się w roli rodziców, ale i kreatorów wnętrz. Ostatnio mogliśmy podejrzeć, jak urządzili wspólny dom. Zrobili to ze smakiem.

CZYTAJ TEŻ: Lara Gessler i jej mąż mają piękne mieszkanie. Króluje drewno. Uwagę przyciąga makata, która wisi na ścianie w salonie

Lara Gessler pokazała zdjęcie z czasów, gdy była najchudsza. Ważyła zaledwie 46 kg 

W sieci od kilku tygodni króluje zabawa "Pokaż zdjęcie/filmik, gdy...", która polega na publikowaniu zawartości prywatnego archiwum w odpowiedzi na prośby internautów. W zdjęciowym wyzwaniu wzięła udział między innymi Julia Wieniawa.

POLECAMY: Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z czasów, gdy była najgrubsza. Dla kontrastu dodała też "najlepszą formę"

Teraz do tego zaszczytnego grona dołączyła także Lara Gessler, która pokazała zdjęcia z przeszłości. Widzimy na nich między innymi córkę Magdy Gessler na studniówce, na zdjęciu z tatą, z widocznym ciążowym brzuszkiem i z czasów, gdy była najchudsza. 

Okazuje się, że Lara tuż po maturze ważyła zaledwie 46 kilogramów. 

Wyjazd pomaturalny z moimi przyjaciółkami. 46kg (przy wzroście 174cm). Bardzo trudny czas. Dobrze mieć blisko przyjaciół, którym na Tobie zależy i dobrą motywację - czytamy. 

Zobaczcie zdjęcia.

Lara GesslerLara Gessler instagram.com/lara_gessler/

Lara Gessler z ojcemLara Gessler z ojcem instagram.com/lara_gessler/

Lara GesslerLara Gessler instagram.com/lara_gessler/

Lara GesslerLara Gessler instagram.com/lara_gessler/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.