Weronika Rosati wybrała się z córką na plażę. Stylizacja Eli jest kontrowersyjna. Mama założyła jej... buty na obcasie

Weronika Rosati wybrała się z córką na plażę. Uwagę zwracał strój, który wybrała z tej okazji dla dziewczynki.

Weronika Rosati pokazała, jak spędza czas z córką. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mała Elizabeth podczas zabaw na plaży miała na sobie sporą, tiulową suknię i... buty na obcasie.

Weronika Rosati na plaży z Elą

Córka Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego 11 grudnia skończyła trzy lata. Z tej okazji aktorka zorganizowała dla małej imprezę. Spora część dekoracji nawiązywała do ulubionej bajki Elizabeth - "Krainy lodu". Nie od dziś wiadomo, że dziewczynka uwielbia wszystko, co związane z filmowymi bohaterami. Podczas ostatniej wizyty na plaży także miała na sobie sukienkę w stylu Elsy. Mimo że w Kalifornii, gdzie mieszka aktorka temperatury sięgają obecnie ponad 20 stopni Celsjusza wybór takiej kreacji nie budzi aż takiego zdziwienia, jak buty, które Rosati założyła córce. 

Córka Weroniki RosatiCórka Weroniki Rosati instagram.com@weronikarosati

Weronika RosatiWeronika Rosat po raz pierwszy pokazała twarz małej Elizabeth

Mała Ela miała na sobie długie, jasnoniebieskie kozaki na obcasie. Widać, że świetnie bawi się na plaży, a jej mama uwiecznia te chwile. Jedno ze zdjęć pozwala w pełni przyjrzeć się kreacji dziewczynki.

Córka Weroniki RosatiCórka Weroniki Rosati instagram.com@weronikarosati

Rozumiemy, że Rosati chciała jak najlepiej oddać strój filmowej Elsy (włącznie z obuwiem), jednak wybór miejsca, w które udała się z Elą w tym przebraniu lekko zadziwia. Poza tym - czy trzylatka powinna nosić buty na obcasie? Na to pytanie odpowiada pediatra.

Każdy obcas powyżej 2 cm grozi tym, że dziecko zwichnie kostkę - alarmuje pediatra Gregor McCoshim. - Ponadto noszenie szpilek w tak młodym wieku może skończyć się urazami stopy, bólami mięśni oraz kręgosłupa.

Więcej na temat dziecięcego obuwie na obcasach przeczytacie w tekście na edziecko. Rosati przesadziła?

Weronika RosatiWeronika Rosati odsłoniła idealny brzuch. Fani pod wrażeniem: Przepiękna!


Zobacz też:
Weronika Rosati o bezstresowym wychowaniu córki. Elizabeth jest bardzo śmiała. "Reaguje na przystojnych facetów"

Zobacz wideo Weronika Rosati razem z córeczką pływała po weneckich kanałach
Więcej o: