Weronika Rosati poczuła świąteczny klimat. Wyciągnęła z szafy złotą sukienkę. Internauci zauroczeni

Weronika Rosati już zaczęła celebrować zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Z szafy wyciągnęła nawet elegancką sukienkę, a internauci nie mogą wyjść z podziwu.

Choć za nami dopiero połowa listopada to gwiazdy już powoli zaczynają cieszyć się z nadchodzących świąt. Jedną z nich jest Weronika Rosati, która już kilka dni temu pochwaliła się pierwszymi ozdobami w klimacie Bożego Narodzenia. Aktorka z pewnością nie może już doczekać się grudnia, a na jej Instagramie pojawia się coraz więcej tematycznych zdjęć. Teraz pochwaliła się wyjątkową stylizacją.

Julia Wieniawa urządza nowe mieszkanieJulia Wieniawa urządza nowe mieszkanie. Będzie w nim mieć... siłownię

Zobacz wideo Pięć minut i makijaż Rosati jest zrobiony

Weronika Rosati poczuła klimat świąt. Pochwaliła się złotą sukienką. Wow!

Aktorka na co dzień mieszka w słonecznej Kalifornii, więc trudno tam o zimową scenerię. Może właśnie dlatego Weronika już teraz stara się wprowadzić do swojego mieszkania klimat świąt. Zaczęło się od małej choinki, złotych łańcuchów i klimatycznych świeczek.

To jednak jej nie wystarczyło. Rosati pochwaliła się na swoim Instagramie kolejnymi zdjęciami rodem z wigilijnej kolacji. Na jednej ze ścian mieszkania zawisł pokaźnych rozmiarów wieniec. Weronika wyciągnęła również z dna szafy złotą sukienkę na ramiączkach. Trzeba przyznać, że jest bardzo efektowna, a aktorka wygląda w niej naprawdę pięknie.

Holiday season - napisała krótko w opisie zdjęcia.
 

Internautom bardzo spodobała się świąteczna kreacja. Licznie dali o tym znać w komentarzach.

Golden love.
Przepiękna sukienka.
Bella!
Cudowna, zdjęcie robi wrażenie - pisali.

Doda i Max HodgesNa Instagramie Doda szykuje mu jedzenie. Kim jest Max Hodges? To znana osobowość telewizyjna i podróżnik

Weronika kocha celebrować nie tylko Boże Narodzenie. Niedawno zabrała córkę na farmę dyń. Mała Elizabeth jeździła na kucyku i karmiła kozy.

Jak wam się podoba świąteczna wersja Rosati? Czekacie na więcej klimatycznych fotek?