Takiej Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej jeszcze nie widzieliście. Zapomnijcie o Grażynce z "Klanu", nadchodzi Klimkiewiczowa

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pojawi się w trzecim sezonie "Stulecia Winnych" emitowanego na antenie TVP 1. Fani zobaczą aktorkę w nowej i jakże zaskakującej odsłonie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wkrótce pojawi się w nowej roli. Aktorka dostała angaż w "Stuleciu Winnych" w TVP. W serialowej charakteryzacji wygląda zupełnie inaczej Grażyna Lubicz, którą grała do tej pory. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wystąpi w "Stuleciu Winnych"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wkrótce zadebiutuje w nowej roli, co z pewnością mocno zaskoczyło jej fanów. Serialowy wizerunek jej nowej bohaterki jest daleki od tego, do jakiego przyzwyczaiła widzów Grażynka z "Klanu" (aktorka gra ją już od dwudziestu czterech lat). Teraz jednak na potrzeby nowej produkcji gwiazda przeszła sporą metamorfozę.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska"Klan". Małgorzata Ostrowska-Królikowska złamała umowę z produkcją. Chciała porzucić Grażynkę

Podczas przygotowań do roli Ostrowska-Królikowska musiała oddać się w ręce charakteryzatorów, którzy odmienili ją nie do poznania. Na instagramowym koncie aktorka pochwaliła się ujęciem wykonanym na planie produkcji, przy okazji prezentując się w stroju w stylu lat 50.

 

Jej bohaterka będzie miała blond loki i mocny, wyrazisty makijaż z kreską na oku. Aktorka poinformowała, że postać będzie nazywać się Klimkiewiczowa. Nie wiadomo jednak, czego dokładnie będzie dotyczył wątek granej przez nią postaci.

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska w bajkowym ujęciu z wnukiem. Józek podziwia pierwszy śnieg

"Stulecie Winnych" stanowi telewizyjną adaptację trzytomowej sagi autorstwa Ałbeny Grabowskiej. Akcja rozpoczyna się w dniu wybuchu I Wojny Światowej i przedstawia historię rodziny z Brwinowa.

Zobacz też: Małgorzata Ostrowska-Królikowska zafundowała sobie... różowe włosy. Co za metamorfoza. Aktorka promienieje

 

Najnowszy sezon rozgrywać się będzie w latach 1956-1976. Wiadomo, że produkcja ma powrócić na antenę TVP po zakończeniu emisji "Osieckiej". Przewiduje się, że może to nastąpić na przełomie lutego i marca tego roku. Serial pojawi się jak zwykle w niedzielę o godzinie 20:15 na antenie TVP. 

Zobacz wideo Antek Królikowski zabrał nową dziewczynę na wycieczkę do Wadowic. Towarzyszyli im rodzice aktora
Więcej o: