Małgorzata Ostrowska-Królikowska zafundowała sobie... różowe włosy. Co za metamorfoza. Aktorka promienieje

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała na Instagramie zdjęcie po metamorfozie. Aktorka ma różowe włosy i wygląda kwitnąco.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaskarbiła sobie sympatię widzów dzięki roli Grażynki Lubicz w serialu "Klan". Aktorka chętnie angażuje się także w inne, nieco mniej komercyjne projekty i chętnie udziela się na Instagramie. Niedawno na swoim profilu zamieściła poruszający wpis, który poświęciła swojemu zmarłemu mężowi, Pawłowi Królikowskiemu. Krótki, aczkolwiek wymowny post, wzruszył internautów.

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina męża. "Wspaniały człowiek"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma różowe włosy

Mimo pandemii aktorka nie ma czasu na odpoczynek od pracy. W jednym z najnowszych instagramowych postów pokazała zdjęcie z planu nowego projektu. Ostrowska-Królikowska ma na sobie różową opaskę i wielobarwne korale. Szczególną uwagę zwracają różowe włosy aktorki, a z opisu zdjęcia możemy wywnioskować, że mama Antka Królikowskiego wciela się w postać artystki:

Nowy projekt. Mamuśka artystka. [..] Dobrego weekendu – czytamy w opisie zdjęcia.
Zobacz wideo Joanna Opozda poznała mamę Antka. Przywiozła jej podarunek od swoich rodziców

Fanom Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej spodobał się jej nowy look, a szczególnie zachwycili się uśmiechem aktorki:

Widzę, że coś ciekawego się szykuje.
Pani Małgosiu, to będzie na pewno ciekawy projekt. Wygląda pani zjawiskowo w tym cudownym uśmiechu. Niech gości na twarzy zawsze.
Kolorowo. I tak trzymaj.
Pięknie.
 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma wiele powodów do radości. Pod koniec września jej syn Jan oświadczył się Joannie Jarmołowicz. Rok wcześniej na świat przyszedł syn pary, Józio, który jest oczkiem w głowie całej rodziny Królikowskich.

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska zostanie teściową

Zobaczcie zdjęcie aktorki w różowych włosach. Metamorfoza na plus?

Więcej o: